“skvělý španělský low-cost dopravce”
Recenze Volotea

Recenzováno: 11. října 2017

Airolinka Volotea je typický low-cost. Cena letenek v akci bez členství byla symbolická 5 EUR, tak je za cenu nemůžu vůbec hanit. Každé 2 dny před odletem chodí e-mail, připomínka letu. 4 dny před odletem si můžete přes chytrý mobil či PC stáhnout elektronickou letenku - místenku zdarma. Tu na letišti nascenujete personálu. Místa v letadle to vybírá blízko sebe, ze 5 letů jsme seděli 2x mimo sebe, 4x u okna. Mají většinou 13-15 leté letadla B717 v dobrém stavu.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
1  Poděkujte uživateli seven1984.

Recenzováno: 30. srpna 2017

Jednalo se o první zkušenost s Voloteou a byl jsem příjemně překvapen místem na nohy v letadle. Sedačky byly zúžené, ale nemělo to negativní vliv na jejich pohodlí. Palubní personál nebyl přehnaně "aktivní" v nabídce palubního prodeje. Nástup byl systematický a rychlý. Let proběhl na čas. Určitě se nejednalo o poslední let s touto společností.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michal Z.
Recenzováno: 10. srpna 2017

Jde o nízkonákladovku, ale služby jsou výborné. Letadla jsou nová a mají dost místa na nohy. Servis na palubě je dobrý a odbavení na letišti taky bezproblémové.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michaela P.
Recenzováno: 27. července 2017

Evropský lowcost, bohužel mám zatím jen špatnou zkušenost. Let celkem 4x posouvali - 3x cca o 10 minut, což by bylo ok. Po čtvrté ovšem změnili den, čehož jsme si všimli až na letišti - museli jsme tedy koupit jiné letenky u jiné přepravní společnosti a cesta se tím pádem dost prodražila. Byla to z části naše nepozornost, ale zklamaní jsme byli dost.

Poděkujte uživateli Terez Š.
Recenzováno: 22. července 2017

Při letu na Mykonos bylo letadlo v pořádku, uklizené. Při zpátečním letu bylo letadlo velice znečištěné, pod nohami jsem měl rozšlapané sušenky. Kladem je, že letušky nenutili pasažérům žádné voňavky, atd. Za malé peníze nemůže člověk čekat zázrak. Jinak spokojenost.

Poděkujte uživateli QProchy.