“Přímý let”
Recenze Volotea

Recenzováno: 13. října 2017 prostřednictvím mobilu

Poprvé jsem letěla s touto společností a musím říct,že vše proběhlo v pořádku. Je to nízkonákladovka a tudíž jsem neočekávala nic jiného než se dostat z bodu A do bodu B. Byla jsem ráda za přímý let a přiřazené sedadlo u okna už byl jen bonus. Posádka byla milá a nápomocná.

• Poměr cena/kvalita
Poděkujte uživateli Radka K.

Recenzováno: 11. října 2017

Airolinka Volotea je typický low-cost. Cena letenek v akci bez členství byla symbolická 5 EUR, tak je za cenu nemůžu vůbec hanit. Každé 2 dny před odletem chodí e-mail, připomínka letu. 4 dny před odletem si můžete přes chytrý mobil či PC stáhnout elektronickou letenku - místenku zdarma. Tu na letišti nascenujete personálu. Místa v letadle to vybírá blízko sebe, ze 5 letů jsme seděli 2x mimo sebe, 4x u okna. Mají většinou 13-15 leté letadla B717 v dobrém stavu.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
1  Poděkujte uživateli seven1984.
Recenzováno: 30. srpna 2017

Jednalo se o první zkušenost s Voloteou a byl jsem příjemně překvapen místem na nohy v letadle. Sedačky byly zúžené, ale nemělo to negativní vliv na jejich pohodlí. Palubní personál nebyl přehnaně "aktivní" v nabídce palubního prodeje. Nástup byl systematický a rychlý. Let proběhl na čas. Určitě se nejednalo o poslední let s touto společností.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michal Z.
Recenzováno: 10. srpna 2017

Jde o nízkonákladovku, ale služby jsou výborné. Letadla jsou nová a mají dost místa na nohy. Servis na palubě je dobrý a odbavení na letišti taky bezproblémové.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michaela P.
Recenzováno: 27. července 2017

Evropský lowcost, bohužel mám zatím jen špatnou zkušenost. Let celkem 4x posouvali - 3x cca o 10 minut, což by bylo ok. Po čtvrté ovšem změnili den, čehož jsme si všimli až na letišti - museli jsme tedy koupit jiné letenky u jiné přepravní společnosti a cesta se tím pádem dost prodražila. Byla to z části naše nepozornost, ale zklamaní jsme byli dost.

Poděkujte uživateli Terez Š.