“Celková spokojenost”
Recenze Volotea

Recenzováno: 17. října 2017

Volotea mě příjemně překvapila. Vše proběhlo bez problémů. Hodně místa pro nohy - pravděpodobně to bylo tím, že se letělo Boingem 717, které v Evropě provozuje aktuálně Volotea asi jediná. Možná se do tohoto typu Boeingu nesnažili nacpat tolik sedaček : ). Překvapilo mě, že "technická podpora" reaguje poměrně rychle na dotazy, měl jsem problém u rezervace s "přikoupením" konkrétních míst v letadle - vše úspěšně vyřešeno. Celková spokojenost. Mohu doporučit.

Datum cesty: říjen 2017
1  Poděkujte uživateli p i.

Recenzováno: 13. října 2017 prostřednictvím mobilu

Poprvé jsem letěla s touto společností a musím říct,že vše proběhlo v pořádku. Je to nízkonákladovka a tudíž jsem neočekávala nic jiného než se dostat z bodu A do bodu B. Byla jsem ráda za přímý let a přiřazené sedadlo u okna už byl jen bonus. Posádka byla milá a nápomocná.

Datum cesty: září 2017
    • Poměr cena/kvalita
Poděkujte uživateli Radka K.
Recenzováno: 11. října 2017

Airolinka Volotea je typický low-cost. Cena letenek v akci bez členství byla symbolická 5 EUR, tak je za cenu nemůžu vůbec hanit. Každé 2 dny před odletem chodí e-mail, připomínka letu. 4 dny před odletem si můžete přes chytrý mobil či PC stáhnout elektronickou letenku - místenku zdarma. Tu na letišti nascenujete personálu. Místa v letadle to vybírá blízko sebe, ze 5 letů jsme seděli 2x mimo sebe, 4x u okna. Mají většinou 13-15 leté letadla B717 v dobrém stavu.

Datum cesty: říjen 2017
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
1  Poděkujte uživateli seven1984.
Recenzováno: 30. srpna 2017

Jednalo se o první zkušenost s Voloteou a byl jsem příjemně překvapen místem na nohy v letadle. Sedačky byly zúžené, ale nemělo to negativní vliv na jejich pohodlí. Palubní personál nebyl přehnaně "aktivní" v nabídce palubního prodeje. Nástup byl systematický a rychlý. Let proběhl na čas. Určitě se nejednalo o poslední let s touto společností.

Datum cesty: srpen 2017
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michal Z.
Recenzováno: 10. srpna 2017

Jde o nízkonákladovku, ale služby jsou výborné. Letadla jsou nová a mají dost místa na nohy. Servis na palubě je dobrý a odbavení na letišti taky bezproblémové.

Datum cesty: srpen 2017
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michaela P.