“Cesta z Nice do Prahy”
Recenze Czech Airlines

Pokud je to jen trochu možné většinou si vybírám ČSA, služby jsou na standartně dobré úrovni, let je vždy bezpečný

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Helena E.

Vše začalo už opožděným nástupem do letadla. Letadlo bylo od Travel Service s minimálním místem pro nohy. Asi 2 hodiny jsme seděli v letadle na letišti, zatímco se posádka spolu s pozemním personálem marně snažila opravit technickou závadu. To se nepovedlo a tak jsme museli ven a čekat na náhradní letadlo. Tam už bylo naštěstí více místa, ale za cenu nižší kapacity a tak část lidí musela letět jindy. Když si po vzletu někteří cestující chtěli konečně objednat něco k jídlu, tak nebylo co. V Madridu jsme přistáli nakonec s 4,5 hodinovým zpožděním.
Že ke zpoždění z technických důvodů může dojít, to chápu, ale existují jasná pravidla pro finanční kompenzace. Vyplnil jsem všechny údaje do formuláře a čekal. Absolutně nulová odezva, prostě ignorace, dodnes čekám na odpověď. Asi čekají na předžalobní výzvu nebo dokonce soud. Po této zkušenosti už s ČSA rozhodně ne.

Poděkujte uživateli vitezslav2017.
Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Let probehl bez problemu. Letadlo bylo ciste, letusky velmi prijemne. Sedeli jsme ve 3. rade a meli jsme dost prostoru pro nohy. Rada znovu vyuziji jejich sluzeb.

• Poměr cena/kvalita
Poděkujte uživateli Karolina P.
Recenzováno: 12. prosince 2017

Jednalo se o celkem levný let a nemohu si na nic stěžovat. Sedačky pohodlné a polohovatelné, na nohy celkem hodně místa. S přítelkyní jsme seděli vedle sebe automaticky. Airbus 319. Start i přistání bez problémů.
Jen klasický neduh levnějšího cestování. Musíte se přepravovat venkem k letadlu, takže nejdříve nastoupíte do autobusu a ten vás odveze k letadlu, ale nic hrozného. A nemáte žádné občerstvení zdarma, takže doporučuji aspoň vodu sebou.

Poděkujte uživateli K H.
Recenzováno: 6. prosince 2017

Celý let bych hodnotila velmi kladně. Posádka na palubě byla příjemná, ochotná. Ačkoli jsme letěli letadlem ATR 42, bylo dost místa pro nohy a i celkově bylo sedadlo pohodlné. Let byl bez zpoždění.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Dana P.