“poškozené zavazadlo”
Recenze Air Cairo

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Absolutní nekomunikativnost ohledně poškozených zavazadel. Není možné řešit reklamaci na letišti, ale přímo s leteckou společností Air Caro.
Po delší době se ozvali o vyplnění formuláře s tím, že mi uhradí 20EUR (podle recenzí zřejmě běžná cena odškodnění), ale od té doby opět nereagují na e-maily, tak jak jsem četla v předešlých recenzích !

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli Pavla1988.

Recenzováno: 11. října 2019

Poprvé jsme vyzkoušeli odlet z Katowic s AIR CAIRO. Všechno klapalo jako hodinky. Personál na palubě velmi milý, dostali jsme kvalitní občerstvení, zejména teplé jídlo s kuřecím nebo hovězím masem. Let načas, vše O.K.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli Mirek265.
Recenzováno: 3. října 2019 prostřednictvím mobilu

Lepší jak české společnost na tuto cestu. Odlet trochu později ale přistání dřív (cesta cca 3,5 hodiny). Dostali jsme jídlo (kuřecí nebo hovězí varianta). Personál v pořádku. Místa na nohy akorát ale pro delší cesty nedostačující. Přistání bylo krásné.

Datum cesty: říjen 2019
Poděkujte uživateli martinbidlo.
Recenzováno: 30. září 2019

Pohodový odlet . Sice trochu opožděný ale jinak všechno v klidu. Personál mluvil jen anglicky a arabsky ale bez problému.

Datum cesty: duben 2019
Poděkujte uživateli pepadiver.
Recenzováno: 10. září 2019

Velmi příjemná a uctivá obsluha, letadlo čisté, jako u ostatních společností, v ceně jídlo a nápoj, dodržen letový řád, jen pilot byl při přistání divočejší a poprvé jsem měla zalehlo v uších.

Datum cesty: květen 2019
Poděkujte uživateli Vladislava323.