“Výborný, kdykoli znovu!”
Recenze Pegasus Airlines

Recenzováno: 28. prosince 2018

Výborný Pegasus.Po přečteni recenzi jsme měli strach o život, kufry i zpožděni letu .Ale nic takové se nedělo.Letadlo čisté, letušky krásné a stewardi elegantni.Letěli jsme 4x a vždy to byl bezpečný let.Děkujeme Pegasusu.Jen tak dále!

Datum cesty: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Tour790681.

Recenzováno: 6. prosince 2018

Letěli jsme do Turecka. Letadlo mělo na odletu téměř hodinu zpoždění. Ale čekali jsme až přiletí a rovnou nasedali. Personál na odbavení i v letadle byl příjemný. Veškeré občerstvení je placené.

Datum cesty: listopad 2018
Poděkujte uživateli kufrujeme.
Recenzováno: 20. listopadu 2018

Touto leteckou společností jsem letěla poprvé. Let klidný, čisto, Komunikace v angličtině bez problémů, součástí letu k mému překvapení bylo i občerstvení v ceně letu. Jednalo se o brambory s řízkem, pařížský krém se šlehačkou a ovocný salát. K tomu nealko nápoj a káva či čaj. Docela mě to mile překvapilo.

Datum cesty: květen 2018
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli Lenka1302.
Recenzováno: 1. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

S leteckou spolecnosti Pegasus jsem letela mnohokrat, nikdy jsem nezazila zadny problem. Jako nizkonakladova spolecnost - naprosta spokojenost. Bohuzel posledni tyden nefunguji webove stranky, respektive vyhledavani letu, coz znacne zneprijemnuje-znenoznuje zmenu letenek nebo jejich nakup. Nekolikrat jsem se pokousela dovolat do call centra, ktere je nedostupne. Po vikendu jsem se dovolala do spanelskeho call centra, kde jsme se s pani snazily domluvit na prebookovani letu, bohuzel po nekolika emailech uz nereaguje a ceny letenek rostou. Pres funkcni stranku jsem odeslala jiz dve query s zadosti o vysvetleni a napraveni problemu, bohuzel se jiz 5 dni nic nedeje a taktez nereaguji ani na email. Jelikoz pracuji na letisti, probirala jsem problem s nasimi it a udajne jde opravdu o problem s webem na strane Aerolinek pro CR nebo stredni Evropu. Diky temto neprijemnostem nemohu dat plny pocet bodu.

Datum cesty: září 2017
3  Poděkujte uživateli Jana Z.
Recenzováno: 6. června 2018

Let jakž takž samozřejmě bez jídla a pití. Nepořádek v letadle špinavé sedadla. Mám ale problém s jejich komunikací nemůžu otevřít naši registraci na jejich stránkách chci vidět načtené míle a bonusy ale nelze kliknout do políčka heslo vůbec. Komunikace žádná maximálně vidím přečteno v mailu ale neodpovídají nereagují !!! Poradí někdo?

Datum cesty: květen 2018
Poděkujte uživateli JitulleX.