“Praha - Gazipasa”
Recenze Pegasus Airlines

Recenzováno: 4. ledna 2020

Cestovala jsem s Pegasus Aerolines poprvé a byla jsem spokojená. Odlétalo se na čas, jen při zpáteční cestě se objevily drobné technické potíže a startovali jsme o 30 minut později. Cesta, včetně přestupu v Istanbulu, proběhla jinak hladce. Nepříjemné bylo jen několikahodinové čekání na druhý spoj, což ale není problém letecké společnosti.
Personál letadla byl milý a vstřícný, ceny jídla a pití byly z Prahy do Istanbulu a zpět poněkud vyšší než na vnitrostátním spoji, ale i to je patrně normální.
Každopádně věřím, že jsem služby Pegasus Aerolines nevyužila naposledy.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Ivana V.

Recenzováno: 8. října 2019

Byl jsem mile překvapen. Po letní tragédii s Onur Air, konečně letecká společnost, která létá načas. Služby v pohodě. Děkuji Radek

Datum cesty: říjen 2019
    • Jídlo a nápoje
Poděkujte uživateli spokojeno.
Recenzováno: 5. října 2019

Nápoje a jídlo pouze za poplatek ! Jinak vše v pořádku. Airbus 320 - místo pro nohy dostatek. Čisto a uklízeno.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli ORY1234.
Recenzováno: 27. září 2019

Výhodný krátký přímý let do Ankary za cenu jen o něco vyšší než delší a složitější varianta s přestupem v Istanbulu, Kyjevě atd... Letadlo i personál bez problému, let bez zpoždění. Samozřejmě jde o low cost aerolinky, takže základní levná letenka je bez jídla a zdarma jen menší palubní zavazadlo do 8kg.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli F_Dobrota.
Recenzováno: 10. září 2019

Low cost aerolinie, co od nich čekat.......za málo peněz je dnes ještě méně muziky, letadla sice nová, ale bez komfortu, o televizi , která byla kdysi všude si můžete nechat jen zdát, vodu vám vyhodí a zadarmo nedají ani deci. Kup si, když nemáš na dražší letadlo. Příště si připlatím a poletím s něčím aspon trochu lepším. Samozřejmě zpoždění je běžné a nikdo se za něj neomlouvá, natož pak dát nějakou kompenzaci.

Datum cesty: březen 2019
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Jarda P.