“Poprvé s mezipřistáním”
Recenze Pegasus Airlines

Cestovala jsem s Pegasus Airlines poprvé, protože letos nebyl přímý let a celkově jsem byla spokojená. Ceny letenek jsou nízké, odlétalo se na čas, online check-in. Cesta, včetně přestupu v Istanbulu, proběhla v pořádku. Pokud máte společnost, několikahodinové mezipřistání se dá zvládnout. Personál letadla byl milý a vstřícný, jídlo a pití pouze za příplatek, ale rozdávaly se hygienické ubrousky. Za 1 euro byla možnost změny letenky. Při zpáteční cestě mi dorazilo poškozené zavazadlo, v České republice nemá tato společnost pobočku, takže se vše musí řešit přes webové stránky, což trvalo skoro 2 měsíce, ale nakonec peníze poslali a vše se vyřešilo.

Datum cesty: srpen 2020
    • Jídlo a nápoje
Poděkujte uživateli DanielaKiki.

Recenzováno: 4. ledna 2020

Cestovala jsem s Pegasus Aerolines poprvé a byla jsem spokojená. Odlétalo se na čas, jen při zpáteční cestě se objevily drobné technické potíže a startovali jsme o 30 minut později. Cesta, včetně přestupu v Istanbulu, proběhla jinak hladce. Nepříjemné bylo jen několikahodinové čekání na druhý spoj, což ale není problém letecké společnosti.
Personál letadla byl milý a vstřícný, ceny jídla a pití byly z Prahy do Istanbulu a zpět poněkud vyšší než na vnitrostátním spoji, ale i to je patrně normální.
Každopádně věřím, že jsem služby Pegasus Aerolines nevyužila naposledy.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Ivana V.
Recenzováno: 8. října 2019

Byl jsem mile překvapen. Po letní tragédii s Onur Air, konečně letecká společnost, která létá načas. Služby v pohodě. Děkuji Radek

Datum cesty: říjen 2019
    • Jídlo a nápoje
Poděkujte uživateli spokojeno.
Recenzováno: 5. října 2019

Nápoje a jídlo pouze za poplatek ! Jinak vše v pořádku. Airbus 320 - místo pro nohy dostatek. Čisto a uklízeno.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli ORY1234.
Recenzováno: 27. září 2019

Výhodný krátký přímý let do Ankary za cenu jen o něco vyšší než delší a složitější varianta s přestupem v Istanbulu, Kyjevě atd... Letadlo i personál bez problému, let bez zpoždění. Samozřejmě jde o low cost aerolinky, takže základní levná letenka je bez jídla a zdarma jen menší palubní zavazadlo do 8kg.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli F_Dobrota.