“Už nikdy s Air France”
Recenze Air France

Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Letela jsem z hodne leteckymi spolecnostmi a musim rict ze i nizkonakladove lety byly lepsi nez tyhle dva lety s Air France... Pri prichodu ke svym sedadlum jsme byly s kamarádkami zhnuseny. Vsude to bylo citit moci, neuklizene sedacky a neutrene stolky, nektere sedadla byla potrhana a ve ,,stene" letadla byla dira. Displeje pred nami skoro nefungovaly, kdyz uz jsme se konecne dostaly do nejakeho menu cele se to restartovalo. Vyber filmu a pisnicek byl velmi mizerny. Jidlo take nic moc na ceste tam jsem mela testoviny se syrovou omackou, byly to spise suche testoviny kde se zritka vyskytla omacka. Na zpáteční ceste jsem si tedy dala kure, ktere bylo uplne bez chuti, alespon kase se dala jist... A jeste by se neco naslo. Takze doufam ze uz s Air France nebudu muset letet...

Datum cesty: listopad 2019
Poděkujte uživateli gabrielamN8378HA.

Recenzováno: 19. října 2019

let ok, tam i zpět, ale nevyhovoval mi moc salonek Louge v Paříži, let je příjemný a výborné stravování v průběhu letu

Datum cesty: prosinec 2018
Poděkujte uživateli evzat.
Recenzováno: 19. září 2019

vcelku ucházející let s obsluhou, gluten free nelze na tak krátký let objednat, odlet Praha o.k., odlet Paříž bez problémů.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli 546milanp.
Recenzováno: 17. září 2019

Odlétali jsme večer. Let byl klidný, hodinu po startu jsme chutně povečeřeli a kdo chtěl mohl spát, nebo sledovat let či televizi. Personál byl velmi milý a ochotný, takže vše bylo super.

Datum cesty: září 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Véčko H.
Recenzováno: 10. září 2019

Naprosto všechno v pořádku. Neletělo úplně obsazené letadlo, takže troj sedačky u oken se sedělo po dvou a díky tomu byl na palubě letadla do Cancunu zajištěn pohodový a moc příjemný let. Na let jsme měli připravenou deku, sluchátka atp. Let trval 10 hodin 10 minut zhruba 1 hodinu po vzlétnutí jsme dostali pozdní oběd, který byl chutný oproti například letu na Capo Verde se Smart Wings. S občerstvením chodila letuška pravidelně, takže o to nebyla nouze, letadlo bylo čisté, wc čisté a voňavé. Jelikož na palubě letadla byl i konflikt mezi dvěma cestujícíma slečnama, musím vyzdvihnout s jakou bravurností se to povedlo posádce vyřídit, ačkoliv je z letadla v Cancunu stejně musela vyvést letištní policie. Za mě jednoznačně veliká spokojenost. V letadle na ekonomickou třídu, poměrně prostor, cesta utekla velmi rychle, díky videím, hudbě, hrám, filmu apo., vše uteklo rychle.

Datum cesty: srpen 2019
Poděkujte uživateli Tomdruri.