“Po letech - to s FlyDubai byl jako vtip?”
Recenze Emirates

Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

S Emirates litam radu let. Vzdy na urovni. Ovsem pro me po letech nejhorsi let. Co se stalo? Z neznameho duvodu navazali v minulem roce spolupraci s FlyDubai, nizkorozpoctovou leteckou spolecnosti.

Bohuzel...Co se stalo a vam muze nechtene taky? V Dubaji jsme se rozhodli posunout let. Ucinili jsme tak na jejich webu zavcas a zaplatili prirazku 4000 Kc/ osoba. Ok. Ale to horsi melo prijit.

Na letisti nam vytiskli klasickou EMIRATES letenku( logo, vse v poradku) ale pak nas soupli do FlyDubai, pry to bylo dole u objednavky - ze jsou to prepravci Emirates. (beze srandy)

Horor nastal, kdy nas posadili na temer 7 hodinovy let do malych sedadel. Bez pripojek na nabijeni pocitacu. Bez Internetu. Se zpoplatnenou sluzbou filmu, her a hudby !!!!! Ano za vsechno musite platit. Dokonce i za caj a kavu, ktere jsou bezne v Emirates podavany pravidelne. Naprosty opak toho co cekate za plnou cenu letenek s Emirates!!!! Jako kdyz vas hodi do kanalu a oskubou vas u toho...

Za tu dobu jsme dostali jedno jidlo. Jakousi bagetu...

Obrovske zklamani. Citili jsme se podvedeni. Malo mista, posadka prumerna. Radsi jedte busem Ani zdarma bych uz s nimi neletel.

Davejte si pozor pri nakupu Emirates letenek nebo pri odlozeni letu, prsvdepodobne to delaji z duvodu setreni nakladu ( vase puvodni uvolnena mista prodavaji za plnou cenu na palube Emirates, haha)

Premyslim po tomto faulu o prechodu k jine spolecnosti. Tohle bylo opravdu pres caru, Emirates...

Poděkujte uživateli asasinlukas.

Recenzováno: 23. července 2018

Nelítám tak často, ale tato společnost patří u mě k těm TOP s kterou jsem letěla. Výborné jídlo, ochotný, usměvavý personál. Dávám na stejnou váhu jako společnost Etihad

Poděkujte uživateli 11sokol.
Recenzováno: 23. července 2018

Znovu dokonalý let bez problémů .Jídlo, pití, místo v letadle ochota personálu na výbornou .Samozrejme se personál opět velice intenzivně věnoval mojí dceři která měla všeho dostatek a let si uživala.

• Jídlo a nápoje
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Ota B.
Recenzováno: 23. července 2018

První let s Emirates velké nadšeni hlavně přístup personálu k Naší dceři 5 let.Letušky se neustále ptali zda dcera nemá zížen nebo hlad ( děti dostávají jídlo prednostne kde mají uvedené svoje jméno ) Od letusek dcera dostala spoustu dárků z kterých měla velkou radost deku,omalovánky, pastelky ...Myslela jsem,že máme štěstí na příjemnou posádku, ale všechny lety s Emirates na teto dovolene Praha - Dubai - Mauricius byli super DOPORUČUJI

• Jídlo a nápoje
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Ota B.
Recenzováno: 9. července 2018

Nelze než doporučit jako vždy. Moje již několikátá zkušenost, tuším 6- 7, nevím. Nelétám již jinak. Skvělá cena za skvělý servis. Nikdy se nebojím, že mi ztratí zavazadla, což se mi bohužel stává opakovaně u ostatních společností.
Děkuji za skvělý servis a doporučuji! Podle mě nenajdete nikde lepší poměr kvalita - cena.

Poděkujte uživateli katerinajandeckova.