“Docela v pořádku”
Recenze Emirates

Recenzováno: 7. srpna 2018

Dobrý den, s Emirates létám již dlouho, ale za poslední tři roky jsem s nimi neletěl. Po delší odmlce jsem se tedy těšil na let s A-380. Místa tam sice moc není, ale je to zázrak techniky.
Co se týče servisu na palubě, tak dodržují výběr ze dvou hlavních chodů, plus slušný výběr alko i nealko nápojů. Jídlo bylo na všech úsecích chutné.

Malou výtku bych měl k palubnímu personálu, jelikož jsem vypozoroval neochotu arabských stevardek nosit alkoholické nápoje během letu. Indy před námi zásobovala čajem každých deset minut a nám donesla pivo za více než půl hodinu. Když jsem pak drinky objednával u bulharských stevardů, nosili je rovnou po dvou na osobu.
Celkově hodnotím stále kladně, ale příště zkusím Singapore Airlines.

Poděkujte uživateli Vikous.

Recenzováno: 6. srpna 2018

O Emirates bylo již zřejmě napsáno vše možné a tak tato recenze potvrzuje to dobré a nejlepší. Služby na úrovni, příjemný palubní personál, bezproblémové odbavení, dostatek místa, interaktivní zábava protřednictvím velkých osobních obrazovek, kosmetika v balíčcích, možnost telefonování z paluby letadla. Cesta sice dlouhá, ale utekla jako by byla poloviční.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
1  Poděkujte uživateli Jiří M.
Recenzováno: 6. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

S Emirates litam radu let. Vzdy na urovni. Ovsem pro me po letech nejhorsi let. Co se stalo? Z neznameho duvodu navazali v minulem roce spolupraci s FlyDubai, nizkorozpoctovou leteckou spolecnosti.

Bohuzel...Co se stalo a vam muze nechtene taky? V Dubaji jsme se rozhodli posunout let. Ucinili jsme tak na jejich webu zavcas a zaplatili prirazku 4000 Kc/ osoba. Ok. Ale to horsi melo prijit.

Na letisti nam vytiskli klasickou EMIRATES letenku( logo, vse v poradku) ale pak nas soupli do FlyDubai, pry to bylo dole u objednavky - ze jsou to prepravci Emirates. (beze srandy)

Horor nastal, kdy nas posadili na temer 7 hodinovy let do malych sedadel. Bez pripojek na nabijeni pocitacu. Bez Internetu. Se zpoplatnenou sluzbou filmu, her a hudby !!!!! Ano za vsechno musite platit. Dokonce i za caj a kavu, ktere jsou bezne v Emirates podavany pravidelne. Naprosty opak toho co cekate za plnou cenu letenek s Emirates!!!! Jako kdyz vas hodi do kanalu a oskubou vas u toho...

Za tu dobu jsme dostali jedno jidlo. Jakousi bagetu...

Obrovske zklamani. Citili jsme se podvedeni. Malo mista, posadka prumerna. Radsi jedte busem Ani zdarma bych uz s nimi neletel.

Davejte si pozor pri nakupu Emirates letenek nebo pri odlozeni letu, prsvdepodobne to delaji z duvodu setreni nakladu ( vase puvodni uvolnena mista prodavaji za plnou cenu na palube Emirates, haha)

Premyslim po tomto faulu o prechodu k jine spolecnosti. Tohle bylo opravdu pres caru, Emirates...

Poděkujte uživateli asasinlukas.
Recenzováno: 23. července 2018

Nelítám tak často, ale tato společnost patří u mě k těm TOP s kterou jsem letěla. Výborné jídlo, ochotný, usměvavý personál. Dávám na stejnou váhu jako společnost Etihad

Poděkujte uživateli 11sokol.
Recenzováno: 23. července 2018

Znovu dokonalý let bez problémů .Jídlo, pití, místo v letadle ochota personálu na výbornou .Samozrejme se personál opět velice intenzivně věnoval mojí dceři která měla všeho dostatek a let si uživala.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Ota B.