“nejlepší”
Recenze Emirates

Recenzováno: 3. ledna 2020

Naprosto nejkomfortnější let. Pohodlí, prostor i pro dlouhé nohy, jídlo lahodné a dostatek, personál milý, možnost sledovat filmy, poslouchat hudbu, velký prostor pro příruční zavazadla a i větší a čistá toaleta.

Datum cesty: prosinec 2019
Poděkujte uživateli zkucharova.

Recenzováno: 25. prosince 2019

Paráda,nic lepšího jsem nezažila.Ochota personálu,sledování zvoleného filmu.Sedadla pohodlná.Jídlo dobré.Každému doporučuji.

Datum cesty: květen 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Alena K.
Recenzováno: 10. prosince 2019

Emirates je skvělá a bezpečná společnost. Samozřejmě vždy záleží na posádce, která se na daném letu sejde.
Z 90 % mám s touto společností nejlepší zkušenosti. Navíc mají příznivé ceny.

Datum cesty: říjen 2019
Poděkujte uživateli LlLlLl380.
Recenzováno: 9. prosince 2019

S Emirates létáme velice rádi. Manželka, která mě na našich cestách vždy doprovází, je plně invalidní. V místě odbavení požádám o přidělení asistenta v místě přestupu. Většinou se jedná o mezinárodní letiště v Dubaji, kde jsme byli vždycky očekáváni a byla nám poskytnuta úžasná pomoc. Velice mi vyhovuje možnost on-line odbavení a provedení rezervace míst pro jednotlivé lety. Zůstanu-li u tohoto posledního letu, měli jsme štěstí na novější A380-800. Co se týče zábavy byla hodně zdokonalena. Měli jsme štěstí na milý, přívětivý a velice ochotný personál. Co se týká jídel, i tam jsme došli k poznání ve změně k lepšímu proti minulým letům. Je vidět, že letecké společnosti na klientele skutečně záleží. Z Dubaje do Malé jsme letěli B777-300ER. Ani k tomuto letu jsme neměli žádnou výhradu. Obě letadla nás přivítala ve vysoké čistotě, letušky se nám vždy věnovaly s profesionálním přístupem. V Malé jsme se s posádkou rozloučili a budeme moc rádi, když zase budeme moci pro naše cesty Emirates použít

Datum cesty: říjen 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Jiří O.
Recenzováno: 9. prosince 2019

Služby i pohodlí bylo v pořádku, avšak po celou dobu letu byla velká zima, nic se nezměnilo ani po upozornění personálu.

Datum cesty: listopad 2019
Poděkujte uživateli marketa303.