“Perfektní let”
Recenze EVA Air

Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Perfektní obsluha, velmi příjemné, ochotné a kvalifikované letušky. Dostatek prostoru pro nohy, výborné jídlo. Čistota toalety po celou dobu letu.

Datum cesty: leden 2020
Poděkujte uživateli vladimíra k.

Recenzováno: 8. ledna 2019

Letěli jsme z Vídně přes Tajwan do Saigonu a zpět.Cestování bylo na špičkové urovni.Letadla super.Pohodlí bylo výborné.Servis na palubě od letušek na jedničku.Jídla byla vynikající.Děkujeme za příjemné cestování s vámi.

Datum cesty: prosinec 2018
Poděkujte uživateli 88Vladimir.
Recenzováno: 31. prosince 2018

Příjemná, i když dlouhá cesta. Přestup v Thai Pei relativně krátký. Jídla a pití dostatek. Personál příjemný. Doporučuji

Datum cesty: říjen 2018
    • Pohodlí sedadla
    • Péče o zákazníky
    • Jídlo a nápoje
    • Prostor na nohy
    • Zábava během letu
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Lumir C.
Recenzováno: 6. května 2018

Nad očekávání příjemný let, velmi milé letušky a vynikající strava. Děkujeme společnosti EVA Air za nezapomenutelný zážitek.

Datum cesty: duben 2018
1  Poděkujte uživateli Jiří S.
Recenzováno: 16. dubna 2018

S Eva air jsme zažili celkem 4 dálkové lety. Letadla čistá, personál ochotný. Dobré akce věrnostních programů (aktuálně zvýšení třídy vrámci asie už za 6tis. mil). Moderní letadla "ER" s prodlouženým doletem zvládají let přes celou asii bez mezipřiistání. Premium economy nabízí krom více místa a většího výběru jídla i brzké odbavení, rychlejší průchod do letadla a i dřívější příjezd zavazadel na páse. V economy je 14 hodin letu utrpení, v premium je možné jak sklopit záda (o cca 45 stupňů) tak polohovat podnožku. Je dokonce možné spát na boku (minimálně tedy v první řadě, kterou určitě doporučuji).

Datum cesty: březen 2018
    • Pohodlí sedadla
    • Péče o zákazníky
    • Jídlo a nápoje
    • Prostor na nohy
    • Zábava během letu
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli JosefKudrna.