“Skvělé”
Recenze Japan Airlines (JAL)

Recenzováno: 18. listopadu 2018

Opět jsem cestoval touto společností a zase moc rád. Japonci jsou ve svých službách rychlí a precizní. I na krátkou trat, let cca 90 minut, bylo letadlo plné, posádka příjemná i kávu a nápoje podávali zcela zdarma. Oceňuji čistotu, prostor na nohy i sezení, a stálý úsměv posádky. Odbavení velmi rychlé i pro velké množství lidí.

Datum cesty: listopad 2018
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli Karel K.

Recenzováno: 11. července 2018 prostřednictvím mobilu

Letěl jsem s touto leteckou společnosti poprvé, ale velmi mě nadchla. Jednak přivítání při nastupování do letadla, krátký rozhovor a na konci poklona, kterou Japonci vždy dělají. Byl to krátký let 1,40 hod. Ale dostali jsme občerstvení a džus. A hlavně zde byl zdarma po celou dobu letu internet. Což se mi ještě nestalo i v business třídě. Tam sice byl, ale omezen daty. Opravdu celkové velká pochvala. Jen pozor na letiště. Rozdělují na Domestic a International a jsou od sebe poměrně hodně vzdálené.

Datum cesty: červenec 2018
Poděkujte uživateli petro129.
Recenzováno: 27. listopadu 2017

moc příjemný let s příjemnou posádkou, nápoje v ceně. Což na tak krátkém letu oceňuji. Japonská preciznost byla znát, všichni velmi milí a usměvaví.

Datum cesty: listopad 2017
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli Karel K.
Recenzováno: 6. srpna 2016

letel sem v noci ačkoliv sem usnul ,po probuzení mi byla nabídnuto jídlo, ale bohužel jen ryba, ale jinak usměvi a ochota,doporucuji

Datum cesty: květen 2016
    • Odbavení a nástup do letadla
1  Poděkujte uživateli trondama.
Recenzováno: včera

Datum cesty: červen 2019