“Korean air”
Recenze Korean Air

Recenzováno: 16. ledna 2020

S Korean Air mám jen ty nejlepší zkušenosti. Neletěla jsem s nimi poprvé, Skvělý palubní personál, vždy nápomocný a ochotný. Dobré jídlo. Velký výběr filmů - pro tak dlouhý let, jako je Praha - Sydney - je to dobré, najít si nějaké rozptýlení.
Let s Prahy do Seoulu byl s Českými aeroliniemi - kteří jsou partnery Korean Air. Musím, říct, po mých předchozích ne úplně dobrých zkušenostech s Czech airlines - tentokrát vše naprosto dokonalé a úžasný palubní personál.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli stillerovaj.

Recenzováno: 28. února 2019

Velice kvalitní společnost, jídelní lístek byl také v češtině, jen letušky mluvily pouze anglicky. Během letu bylo spoustu chodů a nápojů. Lehátková úprava sedadla je velice praktická na dlouhý let - nepřiletěla jsem skoro vůbec unavená. Televize je také dobré zpestření času, ale filmy jsou opět jen v angličtině nebo jiných jazycích.
Výhodou vyšší třídy je také přednostní odbavení, případně odbavení na speciální přepážce.

Datum cesty: květen 2018
Poděkujte uživateli NikolaPa.
Recenzováno: 1. února 2019

S touto společností jsme absolvovali celkem 4 dlouhé lety přes Soul do Sydney a zpět, třídou business a služby byly zklamáním. Hned při prvním letu z Prahy nám oznámili, že není nasazen Dreamliner, který měl letět, ale jiné letadlo, které nebylo nic moc.
Posádka je sice milá, ale výběr jídla dost špatný. Je dost nepochopitelné, aby měli 10 ks zmrzliny pro 16 cestujících v této třídě. Špatné deky a pro tak dlouhý let nedávají k dispozici ani pyžamo, což je u ostatních celkem běžné.

Datum cesty: prosinec 2018
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Bezproblemovy let s timto leteckym dopravcem. Prijemny a ochorny palubni personal. Servirovano bylo chutne jidlo behem letu, ackoli se jednalo o kratsi let. Mohu vsem doporucit i pro zdvorilost personalu.

Datum cesty: červen 2018
    • Poměr cena/kvalita
2  Poděkujte uživateli 335alenap.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Zachovávají si dobrý standard. V posledních 10 letech jsem absolvoval s toto společností 8 letů. Letadlo odletělo a přiletělo naprosto přesně. Palubní personál byl milý a příjemný. Jídlo chutné.

Datum cesty: srpen 2018
    • Odbavení a nástup do letadla
1  Poděkujte uživateli Karel S.