“really good”
Recenze Korean Air

Recenzováno: 21. února 2020

let Korean Air/Czech Airlines - z Prahy do Soulu a pak zpět česká posádka, ze Soulu do Sydney a zpět korejská posádka. byla to naše první zkušenost s Korejci a musím ji hodnotit velmi pozitivně... milá a ochotná posádka, slušné jídlo, dostatek nápojů. a totéž ale platí i pro českou část letu, což bylo velmi potěšující. let trvá 2x 10 hodin tam a 2x 10 hodin zpátky, ale i díky kvalitnímu servisu se to dalo bez problémů vydržet.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli Katerina K.

Recenzováno: 16. ledna 2020

S Korean Air mám jen ty nejlepší zkušenosti. Neletěla jsem s nimi poprvé, Skvělý palubní personál, vždy nápomocný a ochotný. Dobré jídlo. Velký výběr filmů - pro tak dlouhý let, jako je Praha - Sydney - je to dobré, najít si nějaké rozptýlení.
Let s Prahy do Seoulu byl s Českými aeroliniemi - kteří jsou partnery Korean Air. Musím, říct, po mých předchozích ne úplně dobrých zkušenostech s Czech airlines - tentokrát vše naprosto dokonalé a úžasný palubní personál.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli stillerovaj.
Recenzováno: 28. února 2019

Velice kvalitní společnost, jídelní lístek byl také v češtině, jen letušky mluvily pouze anglicky. Během letu bylo spoustu chodů a nápojů. Lehátková úprava sedadla je velice praktická na dlouhý let - nepřiletěla jsem skoro vůbec unavená. Televize je také dobré zpestření času, ale filmy jsou opět jen v angličtině nebo jiných jazycích.
Výhodou vyšší třídy je také přednostní odbavení, případně odbavení na speciální přepážce.

Datum cesty: květen 2018
Poděkujte uživateli NikolaPa.
Recenzováno: 1. února 2019

S touto společností jsme absolvovali celkem 4 dlouhé lety přes Soul do Sydney a zpět, třídou business a služby byly zklamáním. Hned při prvním letu z Prahy nám oznámili, že není nasazen Dreamliner, který měl letět, ale jiné letadlo, které nebylo nic moc.
Posádka je sice milá, ale výběr jídla dost špatný. Je dost nepochopitelné, aby měli 10 ks zmrzliny pro 16 cestujících v této třídě. Špatné deky a pro tak dlouhý let nedávají k dispozici ani pyžamo, což je u ostatních celkem běžné.

Datum cesty: prosinec 2018
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Petra K.
Recenzováno: 15. září 2018 prostřednictvím mobilu

Bezproblemovy let s timto leteckym dopravcem. Prijemny a ochorny palubni personal. Servirovano bylo chutne jidlo behem letu, ackoli se jednalo o kratsi let. Mohu vsem doporucit i pro zdvorilost personalu.

Datum cesty: červen 2018
    • Poměr cena/kvalita
2  Poděkujte uživateli 335alenap.