“Nejlepší letecká společnost”
Recenze Qatar Airways

Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

S QATAR AIRWAYS jsme letěli poprvé a nemohu si tuto leteckou společnost vynachválit .Už při odbavení v Praze byl na letišti milý ochotný personál .Vybavení a čistota letadla byla perfektní na každého pasažéra čekala televize s filmy a nejvíc byla venkovní kamera tak jsme mohli sledovat letadlo při vzletu a přistání, deka polštář.Letušky a stevardi nejen, že perfektně vypadali sladěni do fialové barvy tak byli milý ochotní což se málokdy vidí .Dostali jsme jidelní lístek kde jsme si mohli vybrat jídlo a pití. Všude dostatek místa ,takže žádné skrčené nohy.....určitě s tou společností neletíme naposledy a při další dovolené je to jasná volba .

Poděkujte uživateli Monika12365.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Dobrý den, mohu se zeptat, jestli se u Qatar Airways platí za výběr sedadla v ekonomické třídě? mockrát děkuji za odpověď

Datum cesty: leden 2019
7  Poděkujte uživateli Lucinka D.
Recenzováno: 11. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Prvni body dolu jiz za strasnou aplikaci pro telefon a celkove internetove rozhrani....extremne pomale, jakakoliv zmena hodi error.Let z PRG do DOH byl otresny. Letadlo male, zastarale. Ani u nouzovych vychodu nebylo moc mista na nohy. Entertaiment fungoval velmi spatne. Let z DOH do DPS jiz byl o necem jinem. Skvely servis, pohodli a celkove modernejsi letadlo. Celkove jsme vsak cekali o dost vic.

Poděkujte uživateli 673ji_k.
Recenzováno: 5. listopadu 2019

S touto společností jsme letěli poprvé a služby i let předčili moje očekávání. Letěli jsme s přestupem v Doha (letiště bylo samo o sobě zážitek a služby a servis na letišti vynikající, všechno perfektní zorganizované). Dohormady jsme měli 4 lety, pokaždé s jiným letadlem, od malého po obrovský airbus. Služby letušek byly vynikající, všechny ohromně milé a ochotné. Jídlo bylo opravdu vynikající, lepší než v kdejaké restauraci. Výběr nápojů alko i nealko byl bohatý po celou dobu letu a výběr filmů na obrazovce byl lepší než jít do kina. Za mě úžasná zkušenost a nejradši bych lítala jen s touto společností.

• Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli michaelad325.
Recenzováno: 30. října 2019

Musím říct, že smekám. Už při nástupu mělo logiku rozdělení pasažérů dle zón v letadle aby byl nástup koordinovaný
Po dlouhé době let kde jsem měla kam dát nohy, servis perfektní. Jídlo bylo chutné a s ohledem na nabídku dle jídelního lístku si mohl člověk vybrat. Jakmile uklidili po jídle neustále chodila letuška po letadle s nápoji, čokoládou. Personál milý. Každou hodinu personál kontroluje a uklízí WC.
Ve filmotéce téměř kompletní nabídka Marvelonu.
Musím říct, že chápu proč jsou nejlepší a lemplové ze Smartwings by k nim měli mazat na školení.

Datum cesty: říjen 2019
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla
1  Poděkujte uživateli Mili Š.