“Perfektní!”
Recenze Qatar Airways

Recenzováno: 4. ledna 2020

Poměrně luxusní vybavení letadla (i v economy class), docela poživatelné jídlo, skvělý personál. Kam se hrabou ostatní, natož nízkonákladové společnosti.

Datum cesty: leden 2020
    • Jídlo a nápoje
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla
2  Poděkujte uživateli Max B.

Recenzováno: 2. ledna 2020

Největší problém s Qatar air máte v tom,že se nikam nedovoláte.V Praze ani na letišti
Ruzyň není nikdo,kdo by Vám pomohl s problémem,který vyvstane.Kontaktni centrum je v Douha a kdo nemluví anglicky a nemá neomezený tarif tak má smůlu.Chtěji dělat byznys,ale zastoupení je utajené?!Doporučuji Emirates-tam Vám v Praze pomůžou a změní co je potřeba.

Datum cesty: leden 2020
1  Poděkujte uživateli vojt_chm746.
Recenzováno: 21. prosince 2019

Po negativních zkušenostech se Smartwings ( Travel service ) jsem několik let raději nikam neletěl. S letem Qatar air jsem byl maximálně spokojený a až poletím na další dovolenou tak z jedním důležitých kriterií bude i volba leteckého přepravce. Obdivuji palubní personál, který při plně obsazeném letadle dokonale zvládal servis. Skvělý food and beverage servis. Poctivá a neošizená míra whisky, velmi kvalitní červené víno, značkové džusy. K tomu milý a příjemný úsměv letušky. Vzhledem k tomu, že Qatar air létá i Thajsko, tak si pobyt zřejmě dopřeji. Odrazovala mě doba letu. S Qatar vím, že to bude příjemný let a že bude o mě skvěle postaráno i v ekonomické třídě.Přestože jsem se cítil během letu bezpečně, překvapilo mě, že let probíhal nad územím Iráku. Mám pořád v paměti sestřelení malajského letadla nad Ukrajinou ruskými separatisty.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla
1  Poděkujte uživateli Ferda K.
Recenzováno: 18. prosince 2019

Létáme často a prioritně s touto společností, předem si vyberete jídlo z menu, sedadla, Boeing 787 Dreamliner je pohodlné letadlo s dostatkem místa, Boening 777 je ještě pohodlnější a má více místa na nohy, k tomu pozorný servis personálu, dostatek všeho, multimédia, wi-fi, to vše vám maximálně zpříjemní dlouhý let, děkujeme a těšíme se na příště :)

Datum cesty: listopad 2019
Poděkujte uživateli martinbO5914ZJ.
Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud můžete, zkuste jejich byznys třídu. Protože pravá dovolená vám začne už tady. Super výběr šampaňského a výborné jídlo, které servírují kdykoliv chcete.

Datum cesty: únor 2019
    • Poměr cena/kvalita
1  Poděkujte uživateli 600majav.