“Bezproblémový let”
Recenze Ryanair

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Na aerolinku jsem slyšela spoustu stížností, ale asi jsem vychytala zrovna dobré dny. Obě cesty proběhly naprosto v pořádku.
Akorát samozřejmě záleží, s jakým očekáváním do letadla sedáte.
Pro nenáročného, "budget/lowcost" cestovatele, který neočekává 5* a potřebuje se dostat z bodu A do bodu B. :)

Datum cesty: říjen 2019
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Anette_Sch_98.

Recenzováno: 16. listopadu 2019

Z přímého letu bylo z důvodu pilotovy nevolnosti mezipřistání v Bergamu kdy nás drželi navíc asi 2hodiny v letadle a nechali nám zaplatit i kafe o jídle ani nemluvě

Datum cesty: listopad 2019
Poděkujte uživateli Iva P.
Recenzováno: 16. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Letenky levné, letušky milé. Ryanair je moje oblíbená nízkonákladová letecká společnost. Nikdy jsem nebyl nespokojený.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli Lukáš B.
Recenzováno: 10. listopadu 2019

Po přečtení recenzí jsem neměla moc velká očekávání, ale bylo to super. Žádné zpoždění, žádné problémy. Naše skupina měla větší rozměry batohu, než je povoleno, ale nikdo to nekontroloval. Letadlo cestou zpět bylo novější než tam, takže i lehce pohodlnější. Až na prodej losů, parfémů a chybějícím síťkám na sedadlech před námi to bylo v pořádku. Posádka příjemná. Za tu cenu skvělá volba.

Datum cesty: listopad 2019
    • Poměr cena/kvalita
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli cestuska.
Recenzováno: 8. listopadu 2019

Byla jsem mile překvapená touto leteckou společností. Let na čas tam i zpět, dokonce daleko pohodlnější jak smartwings.Přijatelná cena na krátké pobyty. Vše naprosto v pořádku.

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli Eva Z.