“Mr”
Recenze Ryanair

Recenzováno: 4. ledna 2020

Totální propadák, ještě před zahájením cesty Vás ohoblujou na zavazadlech, sedadlech, v letadle low cost, OK, ale za ty prachy..... never more...

Datum cesty: leden 2020
Poděkujte uživateli alexandrs838.

Recenzováno: 28. prosince 2019

po 4 hodinách posouvání odletu let zrušili, v pátek v noci na téměř prázném letišti na ostrově prima zážitek, všechny víkendové lety plné, personál nevěděl, co dělat, dostali jsme pouze informaci přes sms, dodnes nevrátili ani peníze za letenku, natož nějakou kompenzaci za hotel a další náklady... už nikdy s Ryanairem, služby strašné

Datum cesty: listopad 2019
Poděkujte uživateli Janounetteh.
Recenzováno: 28. prosince 2019

Ryanair byla letos opět vyhodnocena jako nejhorší letecká společnost v Evropě. S tím já osobně nesouhlasím. Ano, za základní cenu dostanete záklaní službu, a tou je rychlá a bezpečná přeprava z bodu A do bodu B. To, že někdo čeká, že za 10 EUR ho nejen dopraví v zimě do teplých krajů, ale ještě mu dají servis bussiness class, je jeho problém. Toto je prostě lowcost. Ty 2 nebo max 4 hodiny (myslím, že delší linky vůbec nemají) v pohodě přežiju bez jídla a i v té economy sedačce. Kdo chce lepší servis a pohodlí, může letět s Qatar apod. Což i já se chystám a těším se, ten let ovšem bude asi tak 4x delší, a to už bych v dobytčáku ryan absovovat nechtěl.

Tento let, stejně jako tři obousměrné předtím, proběhl v klidu, do Ammánu jsme doletěli přesně, na zpátečním odletu jsme měli cca 10 min zpoždění, ale do Prahy jsme přiletěli na minutu přesně.

Datum cesty: prosinec 2019
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli wondruch.
Recenzováno: 22. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Letěl jsem již 10x a vždy spokojenost. Vše odsýpá rychle žádné zdržování.
Dodržuji vždy veškerá nařízení společnosti a nikdy není problém.

Datum cesty: říjen 2019
Poděkujte uživateli pensionlaura.
Recenzováno: 12. prosince 2019

Letenka laciná, odbavení rychlé a profesionální. Pochvala za dochvilnost, tahle společnost je v ní dlouhodobě na medailových pozicích. Jinak ovšem všechno další za tučný příplatek... prostě normální nízkonákladovka. Let v pohodě. Nevidím důvod si stěžovat. Ostatně ty ceny třeba občerstvení se od těch na letišti nijak zvlášť neliší. Na Ruzyni bych řekl že je to ještě dražší.

Datum cesty: listopad 2019
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla
Poděkujte uživateli Jiří H.