“Let se SmartWings”
Recenze SmartWings

Let byl v poklidu, letusky byly prijemne pri ceste tam, pri ceste zpet (jine letusky) to bylo horsi, nebyly tak vstricne a prijemne.
Jidlo bylo prumerne. Byla moznost predem vyuzit telefonicke objednani bezlepkove stravy, cehoz jsme vyuzili a vse bylo OK.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Roman Č.

je to nuda, letenku si koupíte u ČSA a letíte s touto společností. cestou tam jsem dostali pohár vody, na tomto letu zpět už ani ten. A ty hnusné bagety, to se v letadle nedá pořád jíst. Větší kreativita by nevadila.

Poděkujte uživateli Karel1971.
Recenzováno: 26. října 2017

jedním slovem tragédie. Čtenáři odpustí, nečekal jsem zázraky, ale aby mne na přestupu vyhazoval pasažér se stejným číslem palubního lístku, jsem ještě nezažil. Ano, společnosti nedělá problém prodat stejné sedadlo dalšímu cestujícímu. Rozbité sedačky, které nedrželi v přímené poloze. Dalším splucestujícím se stalo s lístkem to samé. Prostě dostali sedadla a v zápětí přišli jiní lidé se stejným číslem a oni je přesadil. Hrůza děs, nefunkční větráčky nad sedadlem, nefunkční lampičky. Cabin crew totální nezájem. Styďte se.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
1  Poděkujte uživateli Mike W.
Recenzováno: 3. října 2017

Let se společností Smart Wings byl pohodový.Jídlo jako vždy nic moc.Personál milý,ovšem úžasný pilot,který nám svým neustálým popisem cesty zpříjemňoval let.Kpt.Viktor Urbančík má obrovský přehled jak z historie všech států,které jsme přelétávali,,tak všech informací,co se týká letu,výšky,teploty,spotřeba paliva,váha letadla,no prostě při tomto letu nás úžasně bavil,let ubíhal, bylo to fantastické.Moc mu tímto děkujeme,velká pochvala a příklad pro ostatní .Zdeněk a Věra Žižkovi.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Věra Ž.
Recenzováno: 2. října 2017

Velmi příjemný let bez jakéhokoli zdržení a problémů, příjemné letušky, v letadle čisto, nealko nápoj a jídlo v ceně.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Jana V.