“Kdyby bylo na výběr, už nikdy...”
Recenze SmartWings

Recenzováno: 30. prosince 2017

Nepříjemnější personál jsem v letadle nezažila. Obě cesty (pokaždé s jiným personálem) stáli opravdu za to. Personál letadla protivný a drzý. To že si letuška rádoby zakryje pusu rukou neznamená, že ji není slyšet, když pomlouvá klienty a stěžuje si kolegyni, že si vymýšlíme. Mám pocit, že je placená za to, aby se o pasažéry postarala, takže opravdu není důvod držkovat, když někdo požádá o deku. Přece jen jsme letěli uprostřed prosince a uprostřed noci do teplých krajů, kam rozhodně není vhodné nabalit se na cestu do dvou svetrů.
Vrcholem všeho je strava. Nepochopím, proč je téhle společnosti zatěžko přes zimu obstarat teplé jídlo (přes léto je mají). Místo toho podávali asi nejhnusnější bagety, co jsem kdy jedla. Vyhazovalo je spoustu lidí.

Myslím, že by se BlueStyle měl opět domluvit s Air Cairo.

• Prostor na nohy
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
4  Poděkujte uživateli barbora_579.

Recenzováno: 30. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Cestovní kanceláře najímaji tuto společnost pro své lety na dovolenou. Jejich sedadla jsou velmi malá a již značné opotřebená velmi blízko u sebe umístěna. Letušky se neobtěžujÍrán ani s prodejem jídla na palubě. Pokud je v ceně letenky je to otřesná nejlevnější bageta nebo neidentifikovanárie směs čehosi rádoby teplého. Koupit z nabídky nic nelze. Neochota personálu je viditelná na první pohled.

4  Poděkujte uživateli Lada S.
Recenzováno: 29. prosince 2017

Let nízkonákladový,dle očekávání.Leteckou společnost nešlo vybrat.Letěli jsme na dovolenou s cestovní kanceláří.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
1  Poděkujte uživateli mrsveraprokopova.
Recenzováno: 26. prosince 2017

Příjemný personál, vše probíhalo v klidu, jídlo podávané na palubě bylo fajn, let klidný, let do Hurgady byl take komentovaný ze strany kapitána, kde se nacházíme, coz bylo super.

2  Poděkujte uživateli SUISSE P.
Recenzováno: 14. prosince 2017

Pro střední třídu naprosto dostačující. Dobrý poměr ceny a kvality. Za nízkou cenu velmi dobré služby.

• Prostor na nohy
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Alena Š.