“Paráda”
Recenze SmartWings

Přes všechny problémy jsme se dočkali dovolené. Za 2x zrušený Egypt jsme se vydali na Djerbu. Se společností Smart Wings létame již roky - let byl jako vždy bez problémů a s profesionálním doprovodem ! Děkujeme

Poděkujte uživateli alenasR8295XT.

Recenzováno: 4. října 2020

Vždy jsme odletěli včas a přiletěli dokonce dříve. Personál byl profesionální. Stále si nemohu zvyknout, že společnost v ceně letenky neposkytuje občerstvení. Pro osobu, která měří 195cm, jsou sedačky v celém letadle naprosto nevyhovující.

Poděkujte uživateli ZbynekReichl.
Recenzováno: 1. října 2020

Příšerná zkušenost. Zrušili let a nikdo nedal vědět. Jeli jsme tam brzičko ráno zbytečně. Nikdo nic na letišti nevěděl. Za letenky jsem zaplatil 1692 CZK poslali mi refund 5100 Rublů ?? !! - ve formě voucheru (cca 1490CZK) tedy mnohem méně a fabulují... chtěl jsem podpořit českou firmu, létám hodně.. ale za tohle si zaslouží zkrachovat. NEVER AGAIN

Datum cesty: říjen 2020
Poděkujte uživateli milanm726.
Recenzováno: 23. září 2020

Příjemný let, skvělá posádka. Pilot s námi letěl, jako by převážel vejce ve futrálu na housle :-) Místa na mé dlouhé nohy tam moc nebylo, ale nebyl to žádný problém.

• Odbavení a nástup do letadla
1  Poděkujte uživateli LangRudolf.
Recenzováno: 18. září 2020

Odbavení a nástup do letadla super, překvapivě žádné zpoždění. Posádka celkem příjemná, letadlo super, téměř žádné turbulence. Na palubě podávaly vodu zdarma, nabídka jídel a nápojů je však opravdu mizerná. Sedadlo celkem komfortní, Jen trochu zastaralé. Také mi trochu vadila nemožnost sklopení sedačky, ale to je v dnešní době standard. Líbily se mi malé obrazovky nad sedadly, kde jsem mohl sledovat, kde se právě nacházíme, nebo další informace o letu. Toaleta celkem v pohodě. Trošku tvrdé přistání, ale chápu, na kefalonii mají celkem krátkou dráhu, takže s tím prostě musel trochu třísknout o zem. Sice to není žádná five-star aerolinka, ale není to špatné. Se Smartwings už jsem jednou letěl, minulý rok do Londýna, a říkal jsem si, že už asi nikdy více. Přesto jsem to ještě jednou zkusil, a musím říct, že jesem byl dnešním letem příjemně překvapen. Ještě doplním, že jsem seděl na sedadle 14A.

Datum cesty: srpen 2020
Poděkujte uživateli cestovatel07.