“Velmi dobrá zkušenost”
Recenze Spirit Airlines

Recenzováno: 25. července 2017

Poměru cena-kvalita mi přišel dobrý, vše od online odbavení po vyzvednutí kufrů mi přišlo dobré, neměli jsme problém. Jediné, co mi nešlo, bylo zobrazit boarding pass v telefonu, ale i to se vyřešilo.

Datum cesty: červenec 2017
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Denisa P.

Recenzováno: 8. května 2017

Nejhorší letecká společnost! Zrušili nám let 3 hodiny do odletu.Díky ním jsme nestihli let z New York a na své vlastní náklady jsme si museli zaplatit storno poplatek za úpravu letu.Po všem co jsme měli vyřízené opět problém s letem.Nakonec jsme se dostali po 12 hodinách do New York a na své vlastní náklady se dostali na letiště ze kterého nám letěl plánovaný let za 16 hodin .Nikdy více.

Datum cesty: květen 2017
    • Jídlo a nápoje
    • Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Barbora R.
Recenzováno: 15. března 2016

Kdo by neodolal letence za 30 dolarů, když nemuíste jet 6 hodin autem nebo autobusem a pouze 40 minut letět. Nicméně poprvé se mi u této společnosti (z celkem 6 letů) stalo, že nasadili opravdu děsivé letadlo - rozbitá sedačka, větrání, šílené zvuky od motoru. Byl jsem opravdu rád, že jsem doletěl živ a zdráv. Ale přece za těch pár korun nemůžu chtít zázrak.

Datum cesty: leden 2016
    • Poměr cena/kvalita
Poděkujte uživateli Tomáš B.
Recenzováno: včera prostřednictvím mobilu

Datum cesty: prosinec 2018