“Super poměr cena výkon”
Recenze United Airlines

Recenzováno: 19. listopadu 2016

Západní aerolinky mají podle mého o chloupek horší servis než asijské. United v tomto nevybočovali. Nebyl špatný, ale ničím vyjímečný. Letadlo bylo 777-200 po renovaci, což zajišťuje lepší entertiment systém s celkem slušným obsahem. Ovšem za méně než 100 USD za let HKG - SIN je to vynikající poměr cena výkon.

• Odbavení a nástup do letadla (např. rychlost, služby u brány)
Poděkujte uživateli Michal M.

Recenzováno: 9. října 2016

K United nemám výhrady, je to podle mě spíš lowcost aerolinka, takže jsem byla spokojená s nižší cenou letenky.

Poděkujte uživateli ankoprivova.
Recenzováno: 29. září 2016

11 a půl hodiny cesta s obstarožním Jumbem, bez in-flight zábavy. Po převážnou dobu letu byla zatažená okna, servis - jak už to bývá u amerických aerolinek - velmi průměrný.Evropské aerolinky mají lepší servis.

Poděkujte uživateli Velmajasek.
Recenzováno: 9. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Letěli jsme timto spojem a pokracovali dál až do Berlína. Predstavte si nízkonakladové letadlo (bez obrazovek zábavního systému, bez jídla v ceně letenky) a k tomu přidejte špinavý stolek, plný odkládací vak pred vámi nějakých ubrousků nebo použitých kapesníků. 2x za let nabidli zdarma nealko pití a jednou asi 10 gramů nějakých pálivých preclíků. Přitom cena jako plnohodnotný let. Takže pokud můžete, tento vnitrostátní let zkuste letět z někým jiným.

Poděkujte uživateli DOBRODRUHcz.
Recenzováno: 15. března 2016

Nečekal jsem nic zázračného na 2 hodinovém letu po Státech, nicméně po překonání několika nepříjemných turbulencí na nás čekala sušenka a výběr nealka. Už jsem letěl i svíce usměvavým a ochotným personálem, ale stále to patřilo k mým lepším zážitkům

• Poměr cena/kvalita
Poděkujte uživateli Tomáš B.