“Nikdy znova”
Recenze flydubai

Recenzováno: 2. ledna 2020

Jednou za rok nekam dal letime. Mauricius, Kena nebo po Evrope ... Mohu rict ze letadla Keni jsou palac oproti Fly dubai neboli smartwings. Stare letadla ktere nefunguji jak maji, odlet misto v 22 je v 0:05, letadlo odleti za 10 min, pak hodina nic, letadlo neni schopne letu, opustte letadlo... vsichni se posbiraji - letadlo je opravene poletime za 20 min. Kdyz se slusne zeptame letusky ze nestihame prestup do Thaiska je nam receno neco ve stylu ze je to nas problem a ze nam s tim nepomuze. Za 2 hodiny cekani nam nabidli maly kelimek vody. Nelze si nic koupit ani na piti. Tato spolecnost je ta nejhorsi co jsme zazili a letime take naposled. Pokud zajezd poradajici spolecnost opet vybere tuto spolecnost, zrusime celou dovolenou! Omluva pilota fakt nestaci!!!! Jako masakr...

Datum cesty: leden 2020
Poděkujte uživateli Barbora Š.

Recenzováno: 10. prosince 2019

Po 3 letech s A380 silně podprůměrné zakončení cesty. Letadlo sice čisté a nové,
leč CC téměř neviditelný a jídlo si radši odpustit. Na let delší než 2-3 hodiny určitě
nedoporučuji.

Datum cesty: leden 2019
    • Odbavení a nástup do letadla
1  Poděkujte uživateli tommymount.
Recenzováno: 27. listopadu 2019

Nízko-nákladová společnost horší než SmartWings sedašky narvané vedle sebe misto na nohy hrůza a des jídlo strašné k pití jen a pouze voda 100ml !!!! palubní portál nefukční a to celé trvá 5,5 hodiny bohužel tak jako všude i tady mízko-nákladová společnost nezklamala :( škoda že není možnost jiné společnosti - člověk rozlámaný -

Datum cesty: listopad 2019
Poděkujte uživateli zdenekbrazda.
Recenzováno: 6. října 2019

Letadlo čisté. Je to obdoba našeho Smart Wings. Vše za peníze :-) Měli jsme objednané jídlo :-) Směrem do Dubaj nějaké nudle a směr z Dubaje něco jako snídaně ......

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli Pavel K.
Recenzováno: 26. září 2019

Cesta s touto leteckou společností je utrpení. Bohužel jsem si tuto společnost nevybral, ale byla mi vybrána pořadatelem zájezdu (výběr jsem nemohl ovlivnit).
Cesta na dovolenou s Emirates super, zpět s FlyDubai tragédie. Místo na nohy téměř žádné, voda během letu 1dcl., snídaně ve 2.00 hod. ráno tragická (lepsí by bylo nic než toto). Personál se během letu povaluje v 1. třídě, která je prázdná.
Prostě nikdy více. Pro mne je toto nejhorší letecká společnost a nikdy už bych s nimi nechtěl letět. Platí se zde za vše i za to, co nefunguje (např. obrazovky většinou sloužily jako topení hřály a nic neukazovaly).

Datum cesty: září 2019
Poděkujte uživateli Michal1112018.