Lago di Carezza

Recenzováno: 26. srpna 2018
381ljudmilak
Praha, Česká republika

Recenzováno: 17. září 2019

V roce 2018 se místem prohnala přírodní pohroma v podobě větru a více jak polovinu lesa si vzala sebou. Pohled není takový, jako byl před ní, fotky pro paničky na insta už nebudou top, ;-) ale za mě mohu říct, že majestátné pohoří, příroda okolo je super, i přesto všechno. Příroda si s tím vším určitě poradí, jen to bude chtít čas. Možná to má však jednu výhodu, není taková tlačenka jako před událostí. ;)

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli tonybrasco.
Recenzováno: 26. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Toto jezero mám rada.... říká se tomu “duhové jezero”, a to není jen tak. Krásné místo. Koupat se sice tam nemůžete ale můžete to cely projít. Akorát musíte zaplatit za parkovani. A vřele doporučuji tam přijet brzo rano jelikož pak začínají tam jezdit mraky autobusu a aut. Pak po te úzké cesticce prez ty davy ano pořádnou fotku neuděláte. Před 9h rano je to úplně ideální). A ty barvy jezera jsou vidět lépe rano než pak vecer. I když vecer to též má své kouzlo)

Datum zážitku: srpen 2018
2  Poděkujte uživateli 381ljudmilak.
Recenzováno: před 5 týdny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: 20. srpna 2020