“Gastromická symfonie-Gurmánský zážitek té nejvyšší kvality TOP HIGH LEVEL RESTAURANT”

Paloma Průhonice
Popis: O gastronomický prožitek se stará francouzský šéfkuchař Alexandre Martin. Restauraci v designovém a příjemně intimním prostředí s kapacitou 33 míst vévodí velká nerezová vinotéka na téměř 900 vín a také dvě okna do kuchyně, která se dají ztmavit či zprůhlednit dle přání. Čerstvost a kvalita surovin je pro kuchyni důležitým prvkem, pečlivý výběr českých i francouzských dodavatelů umožňuje servírovat vždy pouze ty nejčerstvější a nejlepší suroviny. Skladba jídel à la carte menu vychází z klasické francouzské kuchyně s moderním nádechem. Menu je pravidelně oživováno sezónními specialitami. Pro dovršení příjemných okamžiků podtrháváme francouzskou eleganci a francouzské dovednosti tradiční, pečlivou a zejména individualizovanou obsluhou. Vybrané pokrmy jsou dohotovovány přímo před hosty, což obohacuje jejich zážitek z celé večeře a servisu jako takového.
Recenzováno: 3. října 2020

Tak moji milý gurmáni mám pro Vás tip na nezapomenutelný gurmánský zážitek,který by měl každý správný gurmán zažít.Mám za sebou gurmáské zážitky z více než 50 michelinských restaurací a mám pocit že Paloma Restaurant by podle mne měla mít už dávno minimálně 2michelinské hvězdy.Dnes jsem navštívil restauraci Paloma na degustační oběd a vůbec jsem nelitoval úroveň obsluha a servis přesně odpovídají charakteru luxusní restaurace račte si se mnou projít mistrovství šéfkuchaře Alexandra Martina.Jako správný gurmán jsem si pečlivě prostudoval menu restaurace a volba padla na degustační menu v Rytmu Ročních Období a začal gurmánský zážitek jako první byly amuse bouchne humří kroketa s fenyklem a tartarem,červená řepa Faleggio sýr a na závěr delikátní hovězí líčka prostě famózní rozjezd jenž byl jako pozdrav od šéfkuchaře na uvítanou pro navnadění chutí jenž nebyl součástí menu.Po té přišel na řadu amuse bouche delikátní hovězí tatarák fakt super pecka na další chod v podobě Čeného vejce s artyčoky a lanýži(smažené bio vejce v černé strouhance s burratou s černými lanýži čerstvými a vařenými artyčoky doprovázené lanyžovo-artyčokovým veloutté) s párováné s vínem Domaine de Trévallon blána 2016 luxusní záležitost.Hlavní chod Hovězí svíčková z Nového Zélandu(Steak z hovězí svíčkové podávaný s lanýžovymi makarony plněnými žampionovým duxelles a foie gras gratinovanými s vyzrálým sýrem Comté přelitý silnou provensálskou omáčkou Daube v párování s vínem Chateauneuf-důchody-Pape 2016 podle sommelira dobrý ročník s výtečným pokrmem lepší jsem nikdy neochutnal a následoval dezert Fíkové suflé s yuzu(Horké fíkové suflé dochucené likérem Limoncello doprovázené fíkovým konfitem čokoládovou espumou s yuzu a fíkovým sorbetem) delikátní tečka celého menu ač nejsem erudovaný znalec dezertů faktická pecka plná chutí a vůni.Musím konstatovat že mnou preferované menu bylo naprosto dokonalé prezentace a food styling na té nejvyšší úrovni.Tak abych celý gastronomický zážitek zhodnotil naprostá bomba která nemá konkurenci a moji milý gurmáni pokud chcete zažít něco výjimečného tak jděte do Palomy a nebudete litovat jednou za rok se hýčkat musí každý milovník dobrého jídla a vína.

1  Poděkujte uživateli FIGHETRWFI.

Recenzováno: 9. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Je to trochu dražší, ale cen/výkon je zcela v pořádku.

Byli jsme zde na večeři a všechno bylo perfektní. Člověk si zde připadá jako král ještě než vstoupí do restaurace. Krásné uvítání, skvělé prostředí, fantastický servis a jídlo velmi kreativní a skvělle připravené.
Degustační menu hrají všemi směry a my jsme si užívali každé sousto.
Detaily, ve kterých člověk vidí dokonalost a radost z práce, nás vždy potěší. Mezi hosty číšníci rozehrávali naprosto skvělý koncert.
Jediné, co mi chybělo bylo nealkoholické párování. Ale když nám řidič přinesl vodu na cestu domů a oslovil nás jménem, vše bylo zapomenuto.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli t_sadilek.
Recenzováno: 30. listopadu 2019

Krásné a exkluzivní prostředí. Profesionální a velmi přátelský personál. Měli jsme degustaci dle ročního období. Kouzelná prezentace, bohužel chuťově jsme od toho očekávali více. Nejvíce nás zaujala pro svou vyváženost chutí trilogie a amuse bouche.
Chody na, kterých je menu založeno, nás neoslovily, ale vše je subjektivní hodnocení každého z nás. Vřele doporučuji restauraci zažít alespoň jednou v životě!

Poděkujte uživateli Morthy.
Recenzováno: 9. srpna 2019

Vše prostě dokonalé! Jezdíme často do cukrárny, kde jsme vždy maximálně spokojení! Rozhodli jsme se s přáteli využít balíčku ubytování s večeří a nelitujeme. Bylo to prostě úžasné!!! Od A až po Z. Můžeme jenom vřele doporučit.

Poděkujte uživateli Mirek S.
MartinK6454, General Manager v zařízení Paloma Průhonice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. srpna 2019

Vážený pane "Mirek S",

Děkujeme za Váš komentář a jsme velice rádi, že jste balíčku využili a byli jste s našimi službami spokojeni.

Budeme se těšit na Vaše případné další návštěvy cukrárny, či případně hotelu s restaurací, a pevně věříme, že budeme nadále naplňovat Vaše očekávání.

S úctou,
Martin Kolář
Provozní ředitel

Recenzováno: 13. července 2019 prostřednictvím mobilu

Perfektní cukrárna s vynikající obsluhou, která Vám dá nezapomenutelný gurmánský zážitek.
Můžeme jen doporučit.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Radek0042.
MartinK6454, General Manager v zařízení Paloma Průhonice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. července 2019

Vážený "Radek0042",

Děkujeme za milý komentář a jsme moc rádi, že jste byl u nás spokojený s obsluhou i nabídkou.

Hezké léto,
Martin Kolář
Provozní manager

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Paloma Průhonice, si také prohlíželi

Průhonice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Paloma Průhonice? Sdílejte své zkušenosti!