Průhonický park
Park

Skvělé místo na poznávání stromů a keřů. Velmi vhodný i pro rodiny. Synovi se moc líbili kapři v... přečíst další informace

Recenzováno: 7. července 2020
rarahro
Kutná Hora, Česká republika
Procházka plná vůní

Recenzováno: 21. června 2020
mudrpetrs
Beroun, Česká republika

Recenzováno: 7. července 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělé místo na poznávání stromů a keřů. Velmi vhodný i pro rodiny. Synovi se moc líbili kapři v rybníku.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli rarahro.
Recenzováno: 21. června 2020 prostřednictvím mobilu

Krásný park s mnoha krásnými místy. Park je plný vůní kvetoucích květin. Jsou zde místa pro tichý odpočinek i nádherné výhledy.

Datum zážitku: červen 2020
Poděkujte uživateli mudrpetrs.
Recenzováno: 23. května 2020

Výlet do Průhonického parku je prostě klasika, kterou si čas od času moc rádi zopakujeme. Nádherná velká zahrada s množstvím cestiček, která musí uchvátit každého. Rádi jezdíme v období květen-červen, kdy kvetou rhododendrony a azalky, kterých je v zahradě plno. Je možný i vstup do vedlejší botanické zahrady. Letos se nám povedlo v parku potkat i srnky :o).

Datum zážitku: květen 2020
1  Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 8. března 2020

Do průhonic jsme zavítali poprvé, ale myslím,že ne naposled. Park nás úplně uchvátil, nádherný,rozlehlý, čistý, s vícero stezkama,množstvím laviček... Jedným slovem balzam na duši. Těším se,až se v létě zastavíme opět.

Datum zážitku: březen 2020
Poděkujte uživateli Patrícia Z.
Recenzováno: 22. února 2020

Vzhledem k tomu,že bylím kousek od Průhonic,znám tento park jako své boty.Vždycky mě fascinuje to,jak naši předkové dokázali naplánovat rozložení květi,stromů a cest tak,abychom se cítili v naprosté pohodě.Doporučuji procházku v každém roočním období!

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli MartinaB3134.