Recenzováno: 7. listopadu 2019

Více méně vše v pořádku. Jediné výhrady by byly ke stravování - snídaně v pořádku (formou bufetu), ale večeře byly oba dny servírované (předem výběr z menu) a ani jednou nám v podstatě všechny chody (polévka, hlavní chod, salát, dezert) nesouhlasily s výběrem :-D z jakého důvodu jsme ale nepátrali :-D Čas podávání, mezi 16-18 hod., je také trošku nevyhovující v případě nějakého delšího výletu nebo zdržení se ve městě. Také spaní bylo trošku horší, velmi měkké matrace. Jinak vše OK.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Danulinecka.
Recenzováno: 15. září 2019

Hotel se nachází v dobrém místě jako výchozí bod pro výlety do přírody. Hned vedle se nachází obchod a lékárna. Personál byl velmi milý a vstřícný. Cestovali jsme s malým dítětem a hotel je dětem perfektně uzpůsoben, v jídelně dětské židličky, udržované dětské hřiště i herna uvnitř hotelu.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli adela52019.
Recenzováno: 14. září 2019

Pobyt hodnotím velice kladně, samotný hotel je asi cca 20 km od Zakopaného. Cestou je krásné okolí. TOP byly snídaně, neskutečný výběr chutných a čerstvých surovin. Večeře - výběr ze 3 teplých jídel + salátový bar. Co se týče personálu - ochotný, vstřícný a milý. Pokoje čisté a uklizené, ručníky vyměněné. Jediný problém, který jsme měli, byla postel, která byla malá, měkká a vrzající. Líbil se nám venkovní krytý bazén, jež bylo možné využít i v nepříznivém počasí. Velice rádi, se do Liptakowky vrátime:)

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Travel788389.
Recenzováno: 7. srpna 2019

Navštívil jsem s rodinou tento hotel v letní sezoně a byl jsem příjemně překvapen.Personál velmi ochotný a vstřícný.Dostali jsme krásné dvoupokojový apartmán se dvěma balkony. V celém hotelu čisto a spousta aktivit včetně bazénu,jakuzy,saun,dětského koutku,Xboxu i biliáru.Celý pobyt byl s polopenzí.Strava chutná,čerstvé regionální suroviny v dostatečném množství.V okolí je spousta aktivit a tipů na výlety.
Byl jsem velmi spokojen a zkusím se vrátit v zimních měsících a využít místní skyparky.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Milan Š.
Recenzováno: 28. července 2019

Služby hotelu na perfektní úrovni. Personal milý a ochotný, rozumí česky. Čistota 10/10, jídlo výborné, bufetove snídaně, večeře trichodove, vždy jsme se hodne a dobre najedli. Wellness hotelu dostačující. Venkovní bazen super. Moc se nám tu líbilo.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli lenkakeselyova.