Krásné místo

Tento chrámový komplex, kde jsou ve skalách pochovaní členové královské rodiny jsme navštívili v... přečíst další informace

Recenzováno: 12. října 2018
620ale_d
Nymburk, Česká republika
Nádherné tiché údolí

Komplex z 11. století. Přístup je po schodech (údajně 315?) kolem několika krámků se suvenýry. Na... přečíst další informace

Recenzováno: 27. července 2018
11sokol
Praha, Česká republika

Recenzováno: 18. srpna 2015

Toto místo je opravdu okouzlující a je k vidění vše, co je pro Bali tak typické - rýžová políčka, jeskyně, malé chrámy. Ač je to trošku náročnější cesta, rozhodně stojí za to ji absolvovat.

Datum zážitku: duben 2015
1  Poděkujte uživateli lenkakasal.
Recenzováno: 12. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Toto místo nás opravdu nadchlo. Krásný chrám, neskutečné sochy a krásná rýžová políčka nad tekoucí řekou nás naprosto uchvátilo. A jelikož sme tu byli celkem brzo vyhnuli sme se náporu turistů.

Datum zážitku: srpen 2015
1  Poděkujte uživateli Ondřej Z.
Recenzováno: před 1 týdnem

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu