“Kachna”

Original 1869 Příbram
Recenzováno: 24. listopadu 2019

V sobotu jsme měli příležitost se u vás najíst. Personál příjemný, ochotný. Měli jsme jen jeden problém. Objednaná specialita - kachní prsa se švestkovou omáčkou se nedala jíst.....příborovým nožem neukrojitelná, kůže silná, syrová, vůbec neopečená, maso tuhé, příloha brambor se spoustou tvrdého pórku, bez chuti a soli. Při reklamaci nám servírka sdělila, že tomu nerozumíme a asi nevíme, jak takový pokrm chutná!!! Nejsmutnější bylo, že se s námi dohadovala u stolu zarytě jen servírka. V podstatě neprojevila ochotu naše upozornění předat kuchaři. Vrcholem všeho bylo, že nám oznámila, že to přece není kachna, ale kachní prsa.
Tomu už fakt nerozumíme...Sdělila nám, že kuchař si na výsledku trvá a poslal nám stejkový nůž!!!! S tím jsme to taky neukrojily... Byly jsme u vás v posledních letech víckrát, ale domníváme se, že se kuchyně opravdu zhoršila. Kolegové měli kuřecí řízečky - od pohledu, takové chudinky už jsme dlouho neviděly....náladu nám nakonec vylepšilo čokoládové suflé. Toť vše. Renata, Marcela

Poděkujte uživateli aklecram.

Recenzováno: 25. října 2019

Většinou nepíšu další recenze na stejný podnik, ale to co poslední dobou předvádí Original můj názor změnilo.
Posledních několik návštěv stálo za to. Jednou nahnilá zelenina v salátu a písek mezi zuby. Při další návštěvě rajská omáčka, která neměla s rajskou nic společného - dostal jsem něco mezi gulášem a paprikovou omáčkou, chuť dobrá, ale ne když máte chuť na rajskou, kterou jste si objednali.
Chápu, že je restaurace velmi navštěvována, ale čekat 45 minut na hotovku z denní nabídky už je příliš.
Těstoviny předvařené, kvalita trpí.
Nealko radler již nemíchají z birella a viney, ale čepují hotový produkt a výsledek za moc nestojí.
Svoje návštěvy budu směrovat jiným směrem a zde to vyzkouším až za dlouhý čas, jestli se něco nezmění.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli AlliqCZ.
Recenzováno: 11. září 2019

Restaurace s dobrým jídlem umístěné v blízkosti Bus zastávky na náměstí. Pokud chcete dobrý výběr z mennu, tak si musíte pospíšit, kolem poledne je zde dost plno, ceny i personál přijatelné.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Andrea S.
Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Přijeli jsme s dětmi na sobotní oběd. Všude plno, ale místečko se našlo. Příjemná obsluha nám hned nabídla lístek, pití. Vybrali jsme si z denní nabídky, i když už nebyla 2 jídla (je vidět, že tady to žije). Hezký interiér hospody, kam můžou lidi s dětmi, na pivo, na oslavu i na oběd.

Poděkujte uživateli Lucie K.
Recenzováno: 19. června 2019 prostřednictvím mobilu

Jídlo vždy chutné, obsluha milá, krásné prostředí.
Občas však během dob oběda není zde možné se najíst jak je plno .
Skvělé je i objednávání jídel po telefonu jsou vždy milý a vstřícný a vy si dáte pokrmy v klidu doma.
Jídelní lístek obsahuje množství jídel tak akorát .

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli pavl_nkas2019.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Original 1869 Příbram, si také prohlíželi

Příbram, Středočeský kraj

Už jste navštívili Original 1869 Příbram? Sdílejte své zkušenosti!