“Rychlá zastávka ”

Neměli byste fotografii?
Přidejte ji.
Majak
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

V restauraci jsme se zastavili na rychlý oběd. Vše bylo v naprostém pořádku. Krásné prostředí, velký výběr z poledního menu, obslaha příjemná a jídla dobré.

Poděkujte uživateli evakO454CN.

Recenzováno: 16. března 2020

Některá jídla si dáte opakovaně, protože jsou stejně chutné jako minule. Hotovky chutné a minutky taky. Mě osobně chutnají omáčky typu svíčková a rajská a ty jsou super.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli wallenfelsivan.
Recenzováno: 11. září 2019

Na jídlo jsme čekali dost dlouho, ceny jsou proti kvalitě vysoké a personál byl znuděný. Restaurace je bokem centra u busové zastávky.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Andrea S.
Recenzováno: 10. března 2019

Restaurace se zavádějícím, romantickým jménem Maják je umístněna ve středu sídliště. Stejné jako urbanisticky originálním dílem je sídliště, je i interiér restaurace. Obsluha znuděná nedělní šichtou. Jídlo nebylo zlé, ale ani takové, kvůli kterému se budeme vracet.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli Lukáš L.
Recenzováno: 2. října 2018 prostřednictvím mobilu

Dnes jsme navstivili s kolegou tuto restauraci a byli jsme mile prekvapeni. Uvnitr opravdu krasny interier, mila obsluha, vyber z nekolika jidel poledniho menu (skoro vsechny hlavni chody pod 100,-), vice polevek a dva dezerty. Dostali jsme oba velke porce a jidlo bylo moc dobre. Za me urcite doporucuji

Datum návštěvy: říjen 2018
1  Poděkujte uživateli miraf-1986.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Majak, si také prohlíželi

Příbram, Středočeský kraj

Už jste navštívili Majak? Sdílejte své zkušenosti!