Hotel Bellevue Tlapak
Penzion Dobre Casy(Poděbrady)(Skvělá hodnota!)
69 US$
Hotel Golfi(Poděbrady)
101 US$
  • Snídaně v ceně
Vila Walter & Son(Poděbrady)(Skvělá hodnota!)
128 US$
TripAdvisor
  • Bezplatné parkování
  • Restaurace
Recenzováno: 9. září 2016

Ubytování bylo skvělé, měli jsme velký apartmán s výhledem na kolonádu.Jídlo výborné, formou švédských stolů.Procedury na úrovni.Velmi příjemná byla návštěva v solné jeskyni a nejlepší ze všeho byl hydrojet. Personál byl velmi milý..Rádi se budeme do tohoto hotelu vracet.

• Datum pobytu: březen 2016, cestoval(a) v páru
1  Poděkujte uživateli Kopretina2015.
Recenzováno: 30. července 2016 prostřednictvím mobilu

... asi ve smyslu svobodomyslneho básníka François Villona bych srovnal současnost a minulost, kdy jsme zde s manželkou trávili části dovolene kdysi na diskotékách, pak i u jednoho naprogramovaneho přístroje s člověkem, který předstíral, že umí na něco hrát atd. Současnost a kvalita podniku v dnešní podobě je na vysoké úrovni.

Datum pobytu: červenec 2016, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli Milos V.
Recenzováno: 6. března 2016

Víkendový odpočinkový wellness pobyt se nám líbil a uspokojil naše očekávání. Pokoj byl nově zařízený, čistý, jednou nám byly vyneseny koše a poklizeno. Hotelová restaurace nabízela dobrý výběr chutných jídel, s polopenzí jsme také spokojeny. Personál byl ochotný a milý, příště bych si doplňující wellness služby objednala předem, většina už byla obsazena. Z hotelu vyjdete přímo na hlavní pěší zónu plnou obchůdků, sousedí s parkem, kousek od hotelu je náměstí a centrum plné kaváren a dalších lákavých obchodů.

• Datum pobytu: únor 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli TerezaBradnova.
Recenzováno: 2. října 2017

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Recenzováno: 29. února 2016

Tip ohledně pokoje: Rooms numbered ..01 -..04 face Spa Park, all rooms are quiet
  • Datum pobytu: únor 2016, cestoval(a) sólo