“Odpovídající 4*”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel Bellevue Tlapak
Recenzováno: 26. června 2017 prostřednictvím mobilu

Nově zrekonstruovaný hotel, pokoje čisté, vkusně zařízené, služby odpovídající 4*, personál ochotný, milý. Možnost parkování před hotelem. Pobyt jsme měli s polopenzí, bohužel dvakrát nebylo jídlo co jsme den předem objednali, nicméně to co jsme dostali místo toho bylo celkem chutné. Ráno byl pak rozbitý kávovar, snídaně by mohla být bohatší. Celkově příjemný zážitek.

Datum pobytu: červnu 2017, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Markéta A.

Recenzováno: 9. září 2016

Ubytování bylo skvělé, měli jsme velký apartmán s výhledem na kolonádu.Jídlo výborné, formou švédských stolů.Procedury na úrovni.Velmi příjemná byla návštěva v solné jeskyni a nejlepší ze všeho byl hydrojet. Personál byl velmi milý..Rádi se budeme do tohoto hotelu vracet.

• Datum pobytu: březnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Kopretina2015.
Recenzováno: 30. července 2016 prostřednictvím mobilu

... asi ve smyslu svobodomyslneho básníka François Villona bych srovnal současnost a minulost, kdy jsme zde s manželkou trávili části dovolene kdysi na diskotékách, pak i u jednoho naprogramovaneho přístroje s člověkem, který předstíral, že umí na něco hrát atd. Současnost a kvalita podniku v dnešní podobě je na vysoké úrovni.

Datum pobytu: červenci 2016, cestoval(a) v páru
3  Poděkujte uživateli Milos V.
Recenzováno: 6. března 2016

Víkendový odpočinkový wellness pobyt se nám líbil a uspokojil naše očekávání. Pokoj byl nově zařízený, čistý, jednou nám byly vyneseny koše a poklizeno. Hotelová restaurace nabízela dobrý výběr chutných jídel, s polopenzí jsme také spokojeny. Personál byl ochotný a milý, příště bych si doplňující wellness služby objednala předem, většina už byla obsazena. Z hotelu vyjdete přímo na hlavní pěší zónu plnou obchůdků, sousedí s parkem, kousek od hotelu je náměstí a centrum plné kaváren a dalších lákavých obchodů.

• Datum pobytu: únoru 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poděkujte uživateli TerezaBradnova.
Recenzováno: 2. října 2017

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli darcylewis.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Poděbradech.
0,2 km daleko
Pension Fontana
Č. 4 z 17 – Poděbrady
6 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Bellevue Tlapak? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Bellevue Tlapak

Adresa: Us. Tg Masaryka 654/Iii, Poděbrady 290 01, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Středočeský kraj > Poděbrady
Vybavení:
Fitness centrum s tělocvičnou/posilovnou Restaurace
Styl hotelu:
Č. 5 z 13 hotelů – Poděbrady
Rozsah cen: 2 109 Kč–2 464 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Bellevue Tlapak 4*
Pokoje: 73
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Bellevue Tlapak. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?