Poděbradská kolonáda

Recenzováno: 7. září 2020
janan645
Kolín, Česká republika
Legendární hodiny a pohoda

Legendární hodiny a pohoda, která je zde na každém kroku. Tradice, která je zde udržována a stále... přečíst další informace

Recenzováno: 26. srpna 2020
R195OFjanm
Praha, Česká republika

Recenzováno: 7. září 2020

Při každé návštěvě Poděbrad se zde fotíme, užíváme si kolonádu, posedíme na lavičkách a využijeme i posezení u kávy. Je de klid a prostě lázeńská atmosféra. Krása.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli janan645.
Recenzováno: 26. srpna 2020

Legendární hodiny a pohoda, která je zde na každém kroku. Tradice, která je zde udržována a stále se to daří.

Datum zážitku: září 2019
2  Poděkujte uživateli R195OFjanm.
Recenzováno: 18. července 2020 prostřednictvím mobilu

Kolonadu jsme navstivili v lete. Vstup do kolanady je strasny, neopecovany, domy maji opadanou omitku. Sama kolonada je moc pekna, upravena, krasne travniky a fontany. Je zde par moc peknych a stylovych restauraci ale take par prapodivnych kramku s silenou hnusnou ceskou modou. Zajit si dat fajn obed s prateli nebo rodinou muze byt fajn, ale vic se tu opravdu neda delat. Byt takova kolonada jinde v zahranici bylo by to TOP. Bohuzel u nas je to nuda...

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli 485karelm.
Recenzováno: 17. července 2020

V Poděbradech jsme si prošli kolonádu. Líbilo se mi, jak je zde upravený celý přilehlý park a jak se zde o něj starají. Zároveň je zde mnoho kaváren a obchůdků, do kterých si lidé mohou zajít a posedět třeba u šálku kávy. Trochu mě mrzelo, že podél kolonády je sice velká spousta laviček, ale díky tomu, že jsou téměř všechny pod stromy, tak je většina z nich špinavá od ptáků, kteří sedávají nad nimi.

Velice se mi ale líbily vodní prvky, které jsou všude v parku i v centru. Stejně tak značný počet soch.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli Veronika S.
Recenzováno: 6. března 2020

I v zimě se dá klidnou a příjemnou cestou dojít z centra města až k nádraží, nebo posedět v některé z kaváren.

Datum zážitku: únor 2020
Poděkujte uživateli KK1404.