“Název napovídá”
Recenze Náš Hostinec

Náš Hostinec
Recenzováno: 9. října 2020

Typický hostinec, rychle najíst a jít, v poledním menu nebylo klasické dětské jídlo, pouze svíčková.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Blanka S.

Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Chutné jídlo , ochotná obsluha. Příjemné prostředí. Byli jsme velmi spokojeni a zase někdy zavíráme .

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli jarom_rl37.
Recenzováno: 30. srpna 2020

Dobrý den, chci se podělit o zážitek s nedělní návštěvou poděbradské restaurace Náš Hostinec, kterou spíše nedoporučuji.

Podnik se z jeho internetových stránek jevil solidně a jídelní lístek se nám líbil díky obstojné nabídce českých jídel. Nemohli jsme se ale dopátrat víkendové polední nabídky, ačkoli na webových stránkách tuto sekci restaurace nabízí - prázdnou. Na Facebooku, který jsme doufali, že třeba poskytne více aktuálních informací, také ani stopy. Sázeli jsme tedy na jídla z jídelního lístku. Samotná návštěva restaurace, která nepochybně těží ze své lokality, nás neblaze překvapila. Denní nabídka najednou existovala a jídelní lístek ve své úplnosti naopak ne. Z jídelního lístku valnou většinu jídel nevařili, což ale nikdo nemohl tušit, a najednou byl výběr jídel dost o ničem. Jeden z číšníků kolem nás zvládl pronést dost spálená, načernalá vepřová žebírka a v tu chvíli jsme začali pochybovat o kvalitě restaurace ještě víc. Námi objednané jídlo ve výsledku ušlo, ale rozhodně to nebylo nic chvályhodného, což by se od řetězce La Place, který ve městě provozuje také vedlejší Cucinu a Café Oliver, dalo očekávat.

Další kapitola v Našem Hostinci je obsluha. V restauraci bylo najednou až příliš mnoho personálu, z čehož vyvstával chaos, kdo má co na starosti a kdo co objednává. Z této situace pramenila také nepěkná podívaná - nadbytečný personál, který neměl do čeho píchnout, takže se v restauraci vyloženě plácali, postávali jen tak a bavili se mezi sebou. Pro polední provoz jich tam bylo zbytečně moc. Třeba mohl někdo z nich vypomoct s vařením v kuchyni, aby nemuseli mít tak směšně seseknutou nabídku jídel...

Závěrečný verdikt: Pokud se nechystáte vyloženě na pivo a pochoutky k němu, Náš Hostinec nedoporučuji. Alespoň ne o víkendu. Nabídka jídel nic moc, chuťově jídlo ucházející a obsluha sice ne nepříjemná, ale zmatená. Náš dojem z pohostinství v Poděbradech naštěstí zachránila kavárna Café Ritual.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Coastal65357145239.
Recenzováno: 1. srpna 2020

se skvělým jídlem a dobrou obsluhou. Jediné (velké) mínus bylo, že kolem druhé hodiny už měli staženou polední nabídku z důvodu vyprodání.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli Zdeněk M.
Recenzováno: 1. srpna 2020

I přes plnou zahrádku a vcelku zaplněný interiér jsme byli rychle obslouženi, od objednání jsme měli jidlo cca za 15 minut. Po celou dobu nás obsluhoval příjemný a pozorný personál. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli janrN8329OR.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Náš Hostinec, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Náš Hostinec? Sdílejte své zkušenosti!