Restaurant zámek aneb Divadelní restaurace Na Kovárně
Recenzováno: 26. listopadu 2019

Pokud máte dostatek trpělivosti, tak můžete restauraci navštívit, za mě rozhodně nedoporučuji. My jsme tu tuto restauraci navštívili v době oběda, zrovna když už byla restaurace téměř prázdná. Sedli jsme si ke stolu, kde zůstali skleničky po předchozích hostech. Číšník se ani neobtěžoval aby nám je uklidil. Po 5 minut čekání na uklizení stolu jsem skleničky musel odnést sám. Po 10 minutách čekání si nás stále nikdo nevšímal, tak jsme se zvedli od stolu a odešli jsme. Číšník nás cíleně přehlížel a stihl obsloužit dva nově příchozí stoly. Při konfrontaci s vedoucím se vymlouval, že nás za 15 minut strávených v restauraci neviděl. Takovéhle arogantní chování v restauraci jsem dlouho nezažil.

Poděkujte uživateli janhI2855FZ.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Pěkné prostředí, dobrá obsluha, jídlo se také podařilo. Snad bych doporučil větší výběr jídel. Vytkl bych parkování, není kde dát auto.

Poděkujte uživateli rudlajs.
Recenzováno: 14. září 2019

Restauraci jsme navštívili na doporučení 2x. Poprvé na oběd. 1x telecí řízek s bramborem, 1x vepřové medailonky, šťouchané brambory, houbová omáčka. Řízek přítel pochválil, medaile taky dobré, neurazily ale ani nenadchly. K večeři jsem měla mít dle jídelního lístku kachní játra s bagetkou. Poprosila jsem servírku, aby mi dali na játra sos, nemám ráda suchá jídla. Přinesla mi ne plátky jater, ale vysušené kousky, jako by hodili na pánev zbytky od ostatních hostů a osmahli, v misce sos, odporná umělina z kostky, no hrůza. Stejné jídlo už jsem si v několika restauracích objednala, vždy jsem si pochutnala, ale tady to byla katastrofa. NECHÁPU, jak může kuchař zkazit takovou jednoduchou věc. No, asi měl kuchař, kterého jídla si chválili v předchozích recenzích, dovolenou a šmudlal to tam nějaký břídil. Jinak - restaurace zela prázdnotou (v 7 večer), venku jsme seděli 2 páry.....
Pivo dobré.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli asp42017.
Recenzováno: 21. července 2019

Výborné jídlo a kvalitní domácí limonády. Příjemná obsluha a příjemné posezení. Široký výběr. Doporučejeme

Datum návštěvy: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli milasoukup.
Recenzováno: 5. června 2019

Dobré jídlo, rychlá obsluha, příjemný personál.
Měli jsme dopředu objednaný stůl. Jinak bylo plno, což dokazuje, že je restaurace oblíbená a kvalitní.

Datum návštěvy: květen 2019
2  Poděkujte uživateli Miluse H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant zámek aneb Divadelní restaurace Na Kovárně, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurant zámek aneb Divadelní restaurace Na Kovárně? Sdílejte své zkušenosti!