“setkání s kamarádkou”

Cukrárna Milano
Recenzováno: 3. ledna 2020

Nevadí mi, že je cukrárna proti hřbitovu, spíš to, že kolem vede hlavní silnice z Prahy- hustý provoz. Bla jsem tu všehovšudy 2x a podruhé si dala s kamarádkou jen kávu, protože zákusky jsou OBŘÍ a ceny příliš vysoké...

Poděkujte uživateli zuzkajelinkova.

Recenzováno: 5. června 2019

Na rozdíl od ostatních nadšení nesdílím, mám ráda českou cukrárenskou klasiku a tyto dorty jsou na mě neúměrně velké a drahé a chuťově bezpohlavní. Proč má dezert odpovídat hlavnímu chodu nejen velikostí, ale i cenou. Zatímco jinde jdou cestou mini, tady se snaží oslnit obr-maxi. Mně a mé přátele tedy ne.Cukrárna je spíš take-away, u rušné silnice s výhledem na hřbitov si fakt na sebelepším zákusku nepochutnám.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli sev514.
Recenzováno: 23. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Po ránu je to nejlepší místo na načerpání energie. Super atmosféra a super dorty, určitě tedy všem doporučuji

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Petr U.
Recenzováno: 30. prosince 2018

Cukrárna na okraji Poděbrad s velkým výběrem vlastních originálních zákusků i celých dortů. Výborná káva, milá obsluha, co víc si přát.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli jirinab2015.
Recenzováno: 1. prosince 2018

V nabídce mají velký výběr zákusků, všechny vypadají lákavě. Oba, které jsme ochutnali, byly výborné. Moc hezké prostředí menší cukrárny.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Lenka K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cukrárna Milano, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Cukrárna Milano? Sdílejte své zkušenosti!