“Snídaně na Silvestra”

Fine Buffet by Lovas
Recenzováno: 4. ledna 2020

V této restauraci jsme se rozhodli začít snídaní poslední den v roce 2019. Dle recenzí jsme očekávali opravdovou pecku. Snídaně je pro nás nejdůležitější jídlo dne. Podle nás byla ale nabídka spíše průměrná. Dávám 4hvězdy za palačinky a vkusný interiér a milou obsluhu. Jinak mi chybělo více druhů ovoce, pomazánek, jogurtů i uzenin a sýrů.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli lucieb182.
Seaside20160910025, Generální ředitel v zařízení Fine Buffet by Lovas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2020

Dobrý den Lucie,
hodnocení od našich hostů je pro nás důležité, proto Vám děkujeme za Váš postřeh. Rozšířili jsme nabídku pomazánek, ranních salátů i čerstvých bylinek, díky kterým si můžete sami namíchat svoji oblíbenou pomazánku.
Oblíbené teplé palačinky připravuje náš kuchař s novými přísadami :-)
Věříme, že při příští návštěvě budete příjemně překvapená. Těšíme se brzy na viděnou
Tým Fine Buffet by Lovas

Recenzováno: 10. listopadu 2019

Již při vstupu do restaurace víte, že jste neprohloupili. Vše na vysoce profesionální urovni, ať už jde o personál, kvalitu nabízených pokrmů nebo prostředí restaurace. Zde budou spokojeni všichni,ať se bude jednat o obchodní jednání, oslavu či večer v páru. Tato restaurace nabizi všem opravdu maximum a rádi se do ní při nejbližší příležitosti vrátíme. Je to zážitek pro všechny smysly.

Poděkujte uživateli Prokop P.
Recenzováno: 6. listopadu 2019

Návštěvu této restaurace vřele doporučuji, zažijete zde příjemné prostředí, ochotný personál a vybrané pokrmy.

Poděkujte uživateli Extraordinary700855.
Recenzováno: 28. července 2019

výborné čerstvé jídlo, každý si vybere od hovězího po vegetariána, výborné saláty a zákusky, sníš kolik můžeš :-)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli saraf977.
Recenzováno: 28. července 2019

v nově zrekonstruované restauraci - nádherný design - jsme byli na začátku července. Jídlo bylo vynikající, bufetový styl nám naprosto vyhovoval. Ochutnali jsme vše. Krásná zahrádka, kde jsme si dali pivo a víno.
Doporučuji výborné zákusky, rybu a salát coleslaw jsem lepší nejedla.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli saraf977.
Felicitas01, Manažer v zařízení Fine Buffet by Lovas, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. srpna 2019

Milá Saro, děkujeme za pochvalu interiéru a především jídla. Snažíme se dělat maximum, aby naše nabídka byla pestrá a abychom uspokojili chutě všech našich hostů. Domácí dezerty nám připravuje naše úžasná cukrářka se zkušenostmi ze zahraničních hotelů. A náš coleslaw je skoro zlaté rodinné dědictví :-). Přejeme Vám krásný den z Fine Buffet by Lovas.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Fine Buffet by Lovas, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Fine Buffet by Lovas? Sdílejte své zkušenosti!