“Super kuchyně”

Kuchyně: Současná
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Šli jsme na jistotu podle hodnocení na Tripadwisoru a bylo to více jak skvělé, slepičí vývar, kančí krk s glazovanou cibulkou a jako dezert větrník. Vše bez chyby, pokud pojedeme zase do Poděbrad tak Café Oliver je jasná volba.

Poděkujte uživateli 682danar.

Recenzováno: 4. listopadu 2019

Poděbrady navštěvujeme často a pokaždé zavítáme do této restaurace. Užíváme si výtečnou kuchyni a příjemnou atmosféru. Kulajda je fantastická :-)

Poděkujte uživateli Vladyce.
Recenzováno: 15. října 2019 prostřednictvím mobilu

Rychlý oběd. Zvolili jsme obědové menu. Fazolova polevka ( luxusní) a Noky s kachním ragů (výborné). Celkově příjemná atmosféra.

Poděkujte uživateli karelm1230.
Recenzováno: 9. října 2019

Jsem častým hostem a vždy spokojená. Výborné jídlo i pití milá obsluha. Krásný výhled na kolonádu a park.

Poděkujte uživateli lenka511.
Recenzováno: 7. října 2019

Vydali jsme se s rodinou na rychlou snídani v kavárně, bylo krátce po 9. hodině ráno a při vstupu do kavárny na nás už ode dveří obsluha volala, že pokud nemáme rezervaci, nemáme dál vstupovat. Přitom hned stůl vedle nás měl na lístečku čas 10:00. Na 4 kávy a zákusek času dostatek, ovšem obsluha hlásila, že už v 9:45 potřebuje stůl nachystat na tu rezervaci...no, trochu jsme to nechápali, co je tak časově náročného utřít stůl po předchozím hostu a narovnat ubrousek.
Hold jsme se otočili a šli jinam.

2  Poděkujte uživateli igaty.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Café Oliver, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Café Oliver? Sdílejte své zkušenosti!