“Průměr a zase průměr”
Recenze Park Cafe

Park Cafe
Recenzováno: 30. prosince 2019

Zdá se, že sem chodí stabilní okruh zákazníků, tak proč se snažit, že... Jídlo popsané v menu vypadalo lákavě, na talíři tomu bylo jinak. Měla jsem steak, byl zbytečně vysoký a po dobrém propečení suchý a tuhý. Spíš jsem si pochutnala na příloze = zelené fazolky se slaninou byly určitě lepší volba než hranolky, které zvolila kamarádka.Škoda, s takovým kusem kvalitního masa by se daly dělat zázraky.
Obsluha se snaží, ceny jsou průměrné, celkem slušná je nabídka kvalitních vín. Jak jsem napsala: nic, na co budu ještě po měsíci vzpomínat = průměr.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli sev514.

Recenzováno: 17. července 2019 prostřednictvím mobilu

Tip na tuto restauraci jsme dostali od mistnich s tim,ze tam casto chodi na skvele jidlo za dobrou cenu. Cena jidel nam tedy prisla vyssi,ale pokud je jidlo dobre,nemame problem tuto cenu zaplatit. Bohuzel jidlo katastrofa. Objednali jsme si tortillu s krutim masem. Maso bylo nalozene ve slanem,neidentifikovatelnem korenim,k tomu trocha zeleniny. Obsluha taky nebyla prilis mila. Znovu do teto restaurace nezavitam.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Nikola364.
Recenzováno: 26. května 2019 prostřednictvím mobilu

Náhodně navštívená restaurace, milé překvapení, chutná jídla a milá obsluha. Druhý den jsme zopakovali návštěvu a oběd výborný. Příjemné posezení na zahrádce. Doporučujeme

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli Alena B.
Recenzováno: 13. října 2018

Podnik s příjemným prostředím včetně pěkné předzahrádky a docela milou obsluhou. Ceny jsou na průměrné. Chuťově nás to zde však příliš neoslnilo. Špagety jsme dostali špatně ohřáté a maso na pizze a špagetách pochybné kvality. Škoda, jinak by tu bylo pěkně.

Datum návštěvy: říjen 2018
Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 19. září 2018

Rádi se sem vracíme, ať večer na posezení k vínu či s dětmi na oběd. Když obsluhuje milá Iva, je to ještě bonus navíc.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli afialka.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Park Cafe, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Park Cafe? Sdílejte své zkušenosti!