“Raději si nedělejte žádné naděje”

Restaurace v Pivovaře
Recenzováno: 30. prosince 2019

Toto je hospoda, pivo vám natočí i přinesou a něco k němu také. Víno bych si tam nedávala. Něco k pivu kuchař taky připraví, ale kvalita se odvíjí od jeho nálady. Takže raději nic nečekejte, a pokud vám dají najíst a napít, berte to jako nečekané překvapení. Prostory jsou velké, docela i sympaticky zařízené (dva bary), můžete sedět nahoře a kochat se pohledem na Labe nebo v létě i venku. Pár parkovacích míst je za mírný poplatek. Jenom ten personál, ten je nějakej divnej :-)

Poděkujte uživateli sev514.

Recenzováno: 14. září 2019 prostřednictvím mobilu

S klidem můžu říct, už nikdy. Obsluha velmi neprofesionální, nepříjemná. Z objednávky obsahující 3x jídla - nedonesli jedno (ale na účet si ho dát nezapomněli) jídlo studené, knedlík z Kauflandu, hamburger vcelku ucházející. Pivo jsme nemohli dostat, protože prý příliš pění a nešlo natočit. I u ostatních stolů vládl chaos, místo řízků - vepřoknedlo, zrušené objednávky (není nebude, došlo... ) Na jídlo jsme čekali cca 40 minut, nabídka šéfkuchař doporučuje nebyla (jako mít připravené maso, případně v sobotu odpoledne koupit něco v Albertu, když už to mám jako specialitu dne...To je fakt peklo) někteří z hostí odcházeli hned potom, co zjistili, jaký je tam bordel a kdy jim obsluha řekla, že budou čekat hodinu na jídlo. My jsme tuto informaci nedostali. Můžeme to omlouvat tím, že byla plná restaurace i terasa. Ale - při dostatečně schopném personálu, slušném provozákovi, by se něco takového nemělo dít. Restaurace a místo k podnikání je perfektní, ovšem realita bohužel jinde. Nedoporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli roseeannr.
Recenzováno: 15. srpna 2019

V sobotu 10.8.2019 jsme ve 12.30 navštívili minipivovar s tím, že ochutnáme místní pivo a něco pojíme, jeli totiž jsme na kolech a měli jsme za sebou víc jak 30 km.
Trochu poprchávalo, ale bylo teplo 25 st.
Na zahrádce s obsluhou nebyly otevřeny slunečníky, tak byly stoly a lavice trochu mokré. Vyžádali jsme si u pultu hadr a chtěli jsme si mokré lavice utřít. Když nás viděl číšník, arogantně nám sdělil, že nás na zahrádce neobslouží, protože nechce nastydnout.
Takže super obsluha, jeli jsme dál.

Poděkujte uživateli Iva V.
Recenzováno: 4. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Do Poděbrad chodíme rádi a chtěli jsme vyzkoušet jinou restauraci než naší oblíbenou. Velká chyba.. Na kolonádě jsme viděli poutač na domácí burgery. Na jídlo jsme čekali hodinu.
Burger slaný, houska stará ( čekala jsem, ze bude čerstvá ). Na záchodky radši ani nejdu - děkuji nikdy víc.
Obsluha chaotická - nosili na stůl i zo co nebylo naše.
Kofola výborná.

Poděkujte uživateli zuzanam893.
Recenzováno: 3. července 2019

Jeli jsme okolo na kole v největším horku, tak jsme se chtěli zastavit na pivo. Bohužel po 15 minutách si nás ani obsluha nevšimla. Zahrádka byla poloprázdná a venku si vykuřovali dva číšníci. Takže jsme se piva samozřejmě nedočkali. Už nikdy víc.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Anette B.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace v Pivovaře, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace v Pivovaře? Sdílejte své zkušenosti!