“Naposledy”
Recenze Trattoria Pizza

Trattoria Pizza
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Hezký interiér, to je asi jediné plus této restaurace. Servírky byly arogantní a protivné. Suše sdělily, že k námi vybranému stolu si nemůžeme sednout, jelikož je rezervovaný (nebyla na něm ale cedulka), ale již neřekly, kam si sednout můžeme. Pizzař celou dobu házel věcmi a hlasitě nadával. Jídlo pro přítele donesli až poté, co jsem já dojedla to svoje, takže jsme koukali, jak ten druhý jí a chtěli rychle odejít.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli nataliehaltuf.

Recenzováno: 13. prosince 2019

Stavili jsme se do této restaurace v rámci prodlouženého víkend v Poděbradech a nemůžeme si stěžovat. I přes to, že pizzerie i zahrádka byly plné, obsluha stíhala, na jídlo jsme nečekali nějak extra dlouho a jídlo bylo velice dobré (pizza a gnocci)

Poděkujte uživateli Raharachtej.
Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Prave jsme navštívili tuto na oko krasnou restauraci ,ktera se tvarila jako fungující italie a co jsme zažili bylo jen zklamání.Objednavka dvou jídel které jsme nedostali ani najednou a na pizzu jsme čekali asi dalších 15 minut.Odpoved číšnice byla ,ze pizzar ma hodne pizz coz je dost nelogicky.Tak neposilam prvni jidlo jen protoze je hotové a nebo protoze se kuchar zrovna nebavi s pizzarem
Italské risoto v hlubokém talíři.Houby a vse nakrájené na hrozne velké kusy počínaje ,ze chilli nikdo neochutnava a proto jsme meli spis strach jestli nejsme v mexické restauraci.S italii tato restaurace nema absolutne nic společného.Jedine plus byl milý personal ,ktery ale stejnak nefungoval.Takze celá návštěva byl jen prd do vířivky a sem rozhodne nikdy uz nezajdem!!!

Poděkujte uživateli atrayy.
Recenzováno: 22. července 2019

Italská restaurace na náměstí v Poděbradech, takže v centru dění :)... Mě osobně jídlo chutnalo - měla jsem rizoto s hovězím masem a bylo super. Jedinou výtku mám k obsluze, nevím jestli slečna byla brigádnice, ale než něco přinesla, než se přišla zeptat, tak to byla doba. Venku byla zahrádka plná a jedna servírka na tolik stolů nebylo úplně dostačující. Nicméně určitě se někdy zase zastavíme.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Anette B.
Recenzováno: 21. července 2019

Moc jsme si pochutnaly na pizze a na salátu. Chutnala nám-Interiér restaurace hezký, obsluha velmi milá a ochotná

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Escape816317.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Trattoria Pizza, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili Trattoria Pizza? Sdílejte své zkušenosti!