“Dobré”

la MAMMA Cucina Restaurant
Popis: Milovníci dobrého jídla a vína zde najdou výtečnou italskou kuchyni a rozsáhlou nabídku vín. Hlavní důraz je kladen na čerstvost podávaných surovin s využitím sezónních potravin a produktů, mnohdy i naší domácí výroby. Určitou jednoduchost a rafinovanost v úpravách pokrmů, které vyzdvihuje a zároveň podtrhuje jejich jedinečnou chuť.
Recenzováno: 9. října 2020

Jediná nevýhoda, malý počet stolků venku, obsluha rychlá, jídlu nebylo co vytknout. Snad jen omezený výběr dětských jídel.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Blanka S.

Recenzováno: 6. září 2020

Do této restaurace jsme byli pozváni mou kamarádkou a jejím partnerem, já šla se svým partnerem - suma sumárum 2 páry bez dětí. Už při vstupu na předzahrádku na Vás dýchne středomořská atmosféra. Krásné prostředí, obsluha naprosto špičková, na rovinu nezažila jsem nikde lepší, tohle jsou Páni číšníci s velkým P, smekám. Jídlo naprosto vynikající (předkrm - tatarák z lososa, pak tomatová polévka s bazalkou, 4 hlavní jídla - tuňák v sezamové krustě, rizotto, hovězí žebírka, aperitiv, káva, vynikající domácí limonády - ne ze sirupu, 5 druhů dezertů - my mlsouni jsme chtěli ochutnat, co se dalo). Po celou dobu jsem sledovala, že číšník přišel vždy v ten správný okamžik, když jsem odložila příbor po posledním soustu nebo skleničku po posledním doušku. Domácí dezerty byly fenomenální, lepší cheesecake jsem nejedla. Tato restaurace je úžasná na romantické večeře, obchodní jednání, výjimečné příležitosti - určitě nadchne každého, koho sem pozvete a uděláte dojem. Jen se připravte na adekvátní účet - my jsme tam nechali 4000 Kč ve 4 lidech. Ale byl to zážitek a to doslova.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Bety1983.
Recenzováno: 23. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Hodinu a půl bez drinku, obecně jsme se museli neustále připomínat, jestli bychom si mohli objednat k jídlu, jestli můžeme dostat ještě skleničku, kávu po jídle atd. Jídlo dobre.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 596zuzanas.
Recenzováno: 17. července 2020

Super profesionální obsluha. Výborné dezerty. Krásná restaurace. Ceny odpovídají profesní úrovni obsluhy a nabídce a kvalitě jídla. Doporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Drak007.
Recenzováno: 4. července 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné jídlo, místo i skvělá obsluha.

Do plně obsazené restaurace se obsluha zasloužila o přidělení stolu. Výborně vycvičené předkrmy, hlavní chod bez připomínek. Delší čekání na začátku kompenzováno skvělým servisem.

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli petrs652.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo la MAMMA Cucina Restaurant, si také prohlíželi

Poděbrady, Středočeský kraj

Už jste navštívili la MAMMA Cucina Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!