“Jistota Zámecké restaurace”

ZAMECKA Restaurace
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Výborné místo - rokokový zámek ve středočeské Dobříši s momentálně revitalizovanou zámeckou oranžérií a Francouzským parkem, možnost dobrého parkování. Příjemné prostředí. Přátelský profesionální servis, který si Vás pamatuje! Stoly s ubrusy, pohodlné židle. Dobrá jídla. Denní menu - včetně víkendu. Čepované nealkoholické pivo - Staropramen. Toaleta čistá - prostorná s místem pro "úpravu a zkrášlení". Restauraci lze doporučit pro různé příležitosti (oslava s více osobami, starší lidé, děti) - personál je skutečně laskavý.

Poděkujte uživateli HejHan.

Recenzováno: 12. listopadu 2019

Vynikající Svatomartinské menu - od předkrmu až po výborný dezert v podobě hruškového koláče. Příjemné prostředí, zajímavý interiér a profesionální, rychlá obsluha. Můžeme jen doporučit!

Poděkujte uživateli he235.
Recenzováno: 30. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná relaxační atmosféra, super jiídlo skvělá obsluha. Naprostá spokojenost po všech stránkách. Můžu jenom doporučit

Poděkujte uživateli petr_689.
Recenzováno: 17. července 2019 prostřednictvím mobilu

Výborná restaurace, skvělé jídlo, krásné prostředí a neuvěřitelně milá a vtipná obsluha. Naprosto doporučujeme!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 525veronika_.
Recenzováno: 5. července 2019

Tuto restauraci si nemohu vynachválit! Jídlo naprosto výborné, od polévky až po dezert jsem byla velice nadšená a moc mi chutnalo! Vždy se ráda vracím a za mě nejlepší restaurace, kde jsem kdy byla!!
A co je třešnička na dortu?! OBSLUHA! Znám kluky velmi dlouho a pořád tu práci dělají s láskou a pokorou ke každému hostovi.

Doporučuji!!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 33lucian.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo ZAMECKA Restaurace, si také prohlíželi

Dobříš, Středočeský kraj

Dobříš, Středočeský kraj

Už jste navštívili ZAMECKA Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!