“Krasna zahrada”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 16. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Jeli jsme do Dobrise rano aby tam nebylo tolik lidi. V parku jsme byli snad sami. Ticho a soukromi bylo velice prijemne. Kdyz se povede pocasi je to romantika. Zahrada je krasna a stoji urcite za zhlednuti. Zamek je take velice zajimavy.

Poděkujte uživateli Stojkin.

Recenzováno: 31. srpna 2014 prostřednictvím mobilu

Byl to prijemny zazitek v krasnem zamku a za krasneho pocasi. Vyklad ciste soukromy, byli jsme rano :-)))) mohu doporucit vsem, co maji zajem o hezke stavby a zahrady.

Poděkujte uživateli Krystof M.
Recenzováno: 14. července 2017 prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Duncan S.
Recenzováno: 10. dubna 2017

Poděkujte uživateli Spotter S.
Recenzováno: 28. října 2016

Poděkujte uživateli happy21c.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zamek Dobris, si také prohlíželi

Karlštejn, Středočeský kraj
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Dobříš, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zamek Dobris? Sdílejte své zkušenosti!