“Pohádkový zámek”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 15. prosince 2015

Na zámku zrovna probíhaly Svatováclavské slavnosti.Při prohlídce překrásným zámkem jsme viděli nádherné komnaty.V několika z nich byli připraveni žáci z místní lidové školy uměnía vytvářeli pro nás návštěvníkyhudební kulisu k celé prohlídce.Před zámkem byly k slavnostem připraveny stánky s různým zbožím také jídlo a pití,ryby na grilu,čepované pivo atd.Neposledním zážitkem pro nás byla návštěva Zámecké restaurace,kde se opravdu velmidobře vaří a je tam profesionílní a velmi rychlá obsluha.Doporučuji všem

Poděkujte uživateli Jaroslava L.

Recenzováno: 26. října 2015

Obsluha příjemná, čtyři oddělené prostory a venkovní terasa, vhodné i pro větší společnosti, svatby, promoce a pod. jídelníček v nabídce velmi dobrý, nabídka vín z Moravy, objednané velmi jídlo chutné,

Poděkujte uživateli drak60.
Recenzováno: 16. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Jeli jsme do Dobrise rano aby tam nebylo tolik lidi. V parku jsme byli snad sami. Ticho a soukromi bylo velice prijemne. Kdyz se povede pocasi je to romantika. Zahrada je krasna a stoji urcite za zhlednuti. Zamek je take velice zajimavy.

Poděkujte uživateli Stojkin.
Recenzováno: 31. srpna 2014 prostřednictvím mobilu

Byl to prijemny zazitek v krasnem zamku a za krasneho pocasi. Vyklad ciste soukromy, byli jsme rano :-)))) mohu doporucit vsem, co maji zajem o hezke stavby a zahrady.

Poděkujte uživateli Krystof M.
Recenzováno: 14. července 2017 prostřednictvím mobilu

Poděkujte uživateli Duncan S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zamek Dobris, si také prohlíželi

Karlštejn, Středočeský kraj

Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj
Zdice, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zamek Dobris? Sdílejte své zkušenosti!