“Je dobré vidět”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 26. prosince 2015

Je sice pravda, že polovina zámku slouží jako luxusní hotel, ale exkurzi tu mají velice pěknou. Zámek je zajímavý i pro děti, protože se hojně využívá k natáčení pohádek. Velice pěkný je i park. Ten je vkusně udržovaný a poskytuje velice klidné místo k relaxaci.

Poděkujte uživateli Jiřina T.

Recenzováno: 15. prosince 2015

Na zámku zrovna probíhaly Svatováclavské slavnosti.Při prohlídce překrásným zámkem jsme viděli nádherné komnaty.V několika z nich byli připraveni žáci z místní lidové školy uměnía vytvářeli pro nás návštěvníkyhudební kulisu k celé prohlídce.Před zámkem byly k slavnostem připraveny stánky s různým zbožím také jídlo a pití,ryby na grilu,čepované pivo atd.Neposledním zážitkem pro nás byla návštěva Zámecké restaurace,kde se opravdu velmidobře vaří a je tam profesionílní a velmi rychlá obsluha.Doporučuji všem

Poděkujte uživateli Jaroslava L.
Recenzováno: 26. října 2015

Obsluha příjemná, čtyři oddělené prostory a venkovní terasa, vhodné i pro větší společnosti, svatby, promoce a pod. jídelníček v nabídce velmi dobrý, nabídka vín z Moravy, objednané velmi jídlo chutné,

Poděkujte uživateli drak60.
Recenzováno: 16. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Jeli jsme do Dobrise rano aby tam nebylo tolik lidi. V parku jsme byli snad sami. Ticho a soukromi bylo velice prijemne. Kdyz se povede pocasi je to romantika. Zahrada je krasna a stoji urcite za zhlednuti. Zamek je take velice zajimavy.

Poděkujte uživateli Stojkin.
Recenzováno: 31. srpna 2014 prostřednictvím mobilu

Byl to prijemny zazitek v krasnem zamku a za krasneho pocasi. Vyklad ciste soukromy, byli jsme rano :-)))) mohu doporucit vsem, co maji zajem o hezke stavby a zahrady.

Poděkujte uživateli Krystof M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zamek Dobris, si také prohlíželi

Karlštejn, Středočeský kraj
Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj

Dobříš, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zamek Dobris? Sdílejte své zkušenosti!