“Je dobré vidět”

Recenze atrakcí (13)
common_n_attraction_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Je dobré vidět”
Recenzováno: 26. prosince 2015

Je sice pravda, že polovina zámku slouží jako luxusní hotel, ale exkurzi tu mají velice pěknou. Zámek je zajímavý i pro děti, protože se hojně využívá k natáčení pohádek. Velice pěkný je i park. Ten je vkusně udržovaný a poskytuje velice klidné místo k relaxaci.

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jiřina T.

26 recenzí od naší komunity

9 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Pohádkový zámek”
Recenzováno: 15. prosince 2015

Na zámku zrovna probíhaly Svatováclavské slavnosti.Při prohlídce překrásným zámkem jsme viděli nádherné komnaty.V několika z nich byli připraveni žáci z místní lidové školy uměnía vytvářeli pro nás návštěvníkyhudební kulisu k celé prohlídce.Před zámkem byly k slavnostem připraveny stánky s různým zbožím také jídlo a pití,ryby na grilu,čepované pivo atd.Neposledním zážitkem pro nás byla návštěva Zámecké restaurace,kde se opravdu velmidobře vaří a je tam profesionílní a velmi rychlá obsluha.Doporučuji všem

Navštíveno v říjnu 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jaroslava L.
Dobříš, Česká republika
8 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“zámecká klasika”
Recenzováno: 26. října 2015

Obsluha příjemná, čtyři oddělené prostory a venkovní terasa, vhodné i pro větší společnosti, svatby, promoce a pod. jídelníček v nabídce velmi dobrý, nabídka vín z Moravy, objednané velmi jídlo chutné,

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli drak60.
177 recenzí
Recenze atrakcí (44)
common_n_attraction_reviews_1bd8 38 bodů za pomoc
“Krasna zahrada”
Recenzováno: 16. srpna 2015 prostřednictvím mobilu

Jeli jsme do Dobrise rano aby tam nebylo tolik lidi. V parku jsme byli snad sami. Ticho a soukromi bylo velice prijemne. Kdyz se povede pocasi je to romantika. Zahrada je krasna a stoji urcite za zhlednuti. Zamek je take velice zajimavy.

Navštíveno v září 2014
Poděkujte uživateli Stojkin.
Liberec, Česká republika
19 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 8 bodů za pomoc
“Krasny zamek za krasneho dne”
Recenzováno: 31. srpna 2014 prostřednictvím mobilu

Byl to prijemny zazitek v krasnem zamku a za krasneho pocasi. Vyklad ciste soukromy, byli jsme rano :-)))) mohu doporucit vsem, co maji zajem o hezke stavby a zahrady.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Krystof M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zamek Dobris, si také prohlíželi

Karlštejn, Středočeský kraj
Zdice, Středočeský kraj

Křivoklát, Středočeský kraj
Morina, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zamek Dobris? Sdílejte své zkušenosti!