“Příjemná prohlídka včetně vynikajícího oběda..”
Recenze Zamek Dobris

Zamek Dobris
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 1-2 hodiny
Recenzováno: 8. července 2016

Navštívili jsme 5.7. zámek včetně prohlídky jak zámku tak krásné zahrady. Bylo nádherné počasí a tak se prohlídka vydařila a byla jsem mile překvapena. Byli jsme zde před několika lety, velice nás překvapila květinová výzdoba, kterou věnovala paní majitelka sice to jsou květiny umělé, ale opravdu nádherné. Po prohlídce jsme navštívili zámeckou restauraci opět mile překvapeni jak vzhledem, tak hlavně jídlem. V nabídce byla svíčková a mohu říci jedním slovem "mana nebeská". Nerada si někde v restauraci dávám svíčkovou, protože málo který kuchař udělá svíčkovou dle mých představ, ale zámecká svíčková včetně šlehačky a brusinek sklidila velký obdiv a poděkování panu kuchaři..... Prostředí čisté, útulné a milá obsluha. Všem poděkování...

1  Poděkujte uživateli ivcakys.

Recenzováno: 28. června 2016

Zámek je opravdu nádherný! Prohlídky nejsou příliš dlouhé, což je pro mě skvělé, protože se přiznám, že prohlídky přes hodinu mi někdy obzvlášť ve velkých vedrech dělají potíže a navíc mi pak stejně všechny výklady splynou:) Nejvíce unešená jsem byla ze zámecké zahrady, kde jsem se vydržela kochat rozkvetlými květy a fontánou opravdu dlouho. Navíc je zde i příjemná kavárnička. Letos se sem chystám znovu.

1  Poděkujte uživateli jikbs.
Recenzováno: 27. března 2016 prostřednictvím mobilu

Prohlidka 35 minut, tak akorát, aby ji vydržely i děti. Nejhezčí je velký sál. Zajímavý byl pokoj zařízený tak, jak v něm bydleli spisovatelé. Včetně návštěvního řádu a sošky Gottwalda. Zahrada hezká, bohužel na jaře ještě nekvetoucí a bez vody.

Poděkujte uživateli Ivana Š.
Recenzováno: 26. prosince 2015

Je sice pravda, že polovina zámku slouží jako luxusní hotel, ale exkurzi tu mají velice pěknou. Zámek je zajímavý i pro děti, protože se hojně využívá k natáčení pohádek. Velice pěkný je i park. Ten je vkusně udržovaný a poskytuje velice klidné místo k relaxaci.

Poděkujte uživateli Jiřina T.
Recenzováno: 15. prosince 2015

Na zámku zrovna probíhaly Svatováclavské slavnosti.Při prohlídce překrásným zámkem jsme viděli nádherné komnaty.V několika z nich byli připraveni žáci z místní lidové školy uměnía vytvářeli pro nás návštěvníkyhudební kulisu k celé prohlídce.Před zámkem byly k slavnostem připraveny stánky s různým zbožím také jídlo a pití,ryby na grilu,čepované pivo atd.Neposledním zážitkem pro nás byla návštěva Zámecké restaurace,kde se opravdu velmidobře vaří a je tam profesionílní a velmi rychlá obsluha.Doporučuji všem

Poděkujte uživateli Jaroslava L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zamek Dobris, si také prohlíželi

Zdice, Středočeský kraj

Mníšek pod Brdy, Středočeský kraj
Dobříš, Středočeský kraj

Už jste navštívili Zamek Dobris? Sdílejte své zkušenosti!