Recenzováno: 27. ledna 2019

Hotel je velmi pěkný,byli jsme s dcerou a měli junior apartmá.Pokoj velký,hezký. Snídaně perfektní,večeře velmi dobrá.Spousta českého personálu,byla jsem na kosmetice a bylo to moc fajn.Kosmetička také češka.Lázně super,víkend jsme si opravdu užili.Vřele doporučuji.

Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli renata766.
Recenzováno: 6. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Tento lázeňský komplex jsme navštívili na doporučení a určitě nelitujeme.
Už skutečnost že areál se nachází 2 km za hranicemi napovídá, že polovina personálu mluví česky vše je o to jednodušší.
Pokoje, restaurace i lázeňské prostory jsou po celý den vzorně udržovány a obsluha je vždy připravena pomoci.
Snídaně je připravena stylem švédských stolů, je pestrá a bohatá, každý si najde vše na co má chuť. Večeře jsou servírovány a obsluhující číšník nám jednotlivé chody popsal, nebyl problém ani s nabídkou kvalitních vín.
Opravdová pohoda, vřelý přístup personálu a čistota vás nezklame ani v lázeňských prostorách - skvělé bazény s teplotou až 36 stupňů, výřivky, sauny, masáže, tobogán, kosmetické salonky, fitness tělocvična s trenérem a bufet s příjemným barem.
Odjížděli jsme spokojeni a rádi se brzy vrátíme .

Datum pobytu: leden 2019
1  Poděkujte uživateli pavelv973.
Recenzováno: 22. listopadu 2018

Chladnější den, ale pořád i venkovní bazény. Čisto, žádné komplikace, voda ve vnitřním bazénu teplejší než obvykle. Bez front, dokonce i u tobogánu, odpočinek a pohoda. V restauraci klasika co vždy, dobré jídlo za korektní cenu

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli 303Lub0_M.
Recenzováno: 22. října 2018

Příjemné prostředí wellness hotelu. Vhodné pro páry nebo rodiny. Čistý a upravený areál v okolí bazénů. Vířivky, trysky, bubliny nebo horká termální voda osvěží vaše tělo. Stravování pestré a chutné. Klidové odpočinkové zóny, sauny a další služby jsou pravým místem k odpočinku. Rádi se vracíme.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Karel H.
Recenzováno: 6. října 2018 prostřednictvím mobilu

Do lázní v Laa jezdíme pravidelně. V bazénech je teplá voda, masážní proudy, textilní sauna (kam mohou i děti)v ceně vstupu do lázní, skvěle vybavená dětská herna, restaurace s dobrým výběrem jídla a milý personál. Ve všední dny vodní aerobic v ceně vstupu. Bonusy pro stálé zákazníky. Pro nás vždy skvělý relax.

Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli Jarca.